Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Program telewizyjny: Najlepszy Cukiernik, Kanab 2007… Co będziesz oglądać w telewizji dzisiejszego wieczoru?

Program telewizyjny: Najlepszy Cukiernik, Kanab 2007… Co będziesz oglądać w telewizji dzisiejszego wieczoru?

Kontynuacja najlepszego cukiernika, program rozrywkowy Canap 2007, nowy numer Sekretów historii, film telewizyjny À fleur de peau… Oto kolekcja Télé 7 Jours na środę 27 września 2023 przygotowana przez redakcję .

kontynuacja Najlepszy cukiernik, Można go odkryć o 21:10 M6. 13 cukierników-amatorów wyrusza w smakowity rejs po Morzu Śródziemnym, który prowadzi ich z Włoch do Grecji przez Chorwację. Najpierw ponownie odwiedzą symboliczne tiramisu, następnie rywalizują z tortem rapsca, zanim stworzą boga lub boginię, która będzie ich reprezentować w torcie.

O 21:25 TMC Oglądamy, bawimy Kanab 2007. Etienne Carbonier rozpoczyna trzeci sezon swoim spotkaniem opartym na archiwach roku. Po sukcesie poprzednich wydawnictw, zawsze z pomocą swojego zespołu, powraca do roku 2007, roku pierwszego iPhone’a, Skyblogów, Tektonika i sukcesu niemieckiego zespołu rockowego Tokio Hotel.

Francja 3 Wysłano o 21:10, nowy numer Tajemnice historii. Jak możemy pozostać obojętni na charyzmatyczną postać Jana Pawła II, niezależnie od tego, czy jesteśmy wierzący, czy nie? Stefan Bern udaje się do Polski, do serca krakowskiego Starego Miasta, aby poznać intymną i osobistą podróż człowieka, który, ku zdziwieniu wszystkich, stał się pierwszym od 450 lat papieżem nie-Włochem. W tym odcinku widzowie pójdą śladami młodego Karola Wojtyły i odkryją jego skromne miejsce urodzenia, czyli małe miasteczko Wadowice. Kiedy w wieku dziewięciu lat stracił matkę, młody Karol pozostawał pod głębokim wpływem kultury katolickiej i tradycyjnej polskiej. Jednocześnie jego powołanie odkrywa problemy ludzkie, społeczne i polityczne

Uzupełniamy tę selekcję filmem telewizyjnym Na skraju przepaści 21:10 Francja 2. Policjantka Amy Farren budzi się zszokowana w bagażniku samochodu zaparkowanego w krzakach. Nie pamiętała, dlaczego znalazła się na odludziu. Z pomocą Mathisa, swojej koleżanki i przyszłego szwagra, próbuje prześledzić wątek wydarzeń…