Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie mogę już tego znieść…”: Yann Arthus Bertrand jest na skraju łez, ogłaszając rozstanie z ciężko chorą żoną

„Nie mogę już tego znieść…”: Yann Arthus Bertrand jest na skraju łez, ogłaszając rozstanie z ciężko chorą żoną

Reszta po ogłoszeniu

W wieku 77 lat jego życie nabrało nowego obrotu: fotograf Yann Arthus Bertrand, żonaty z żoną Anne od lat 70., ogłosił w środę, że para była w separacji od kilku tygodni. Gość w programie W Jordanii W C8 musiał odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących swojego związku i skorzystał z okazji, aby wyjaśnić, że oboje podjęli decyzję o wyjeździe.

Niestety jesteśmy już w separacjiNieco zawstydzony wyjaśnił prezenterowi, który rozmawiał z nim o jego żonie Anne.Chyba nie może już znieść mojej pracy. Nie dbałem o nią wystarczająco„.. Separacja”Ładny„, powiedział, z tą kobietą, która”Zostaw wszystko„Pojechać z nim do Kenii na początku jego kariery fotografa.

Widuję ją codziennie, mieszka niedaleko, więc nadal często się widujemy„, powiedział bardzo wzruszony. Trzeba przyznać, że jego żona jest bardzo chora: od kilku lat cierpi na chorobę Parkinsona. Kolejnym powodem „Następnie„To on dał do zrozumienia, że”Mógłby płakać„Jeśli będziesz dalej w to brnął.

„trudna choroba”

Dlaczego czujesz się winny?„Jordan De Luxe w końcu go zapytał”.Ponieważ nie jestem przy niej wystarczająco dużo […] Codziennie do siebie dzwonimy. Ale mogłoby być lepiej„, zwłaszcza, że ​​wyjaśnił, że z chorobą Parkinsona trudno się żyje i że jego była żona”Zamknął się w sobie w związku ze swoją chorobą„.

Trudne warunki bytowe dla byłych małżonków, którzy od wielu miesięcy nie pojawiali się publicznie, dlatego woleli trzymać się z daleka. Ale jeśli rodzice Toma (ur. 1985) na szczęście nadal są w bardzo dobrych stosunkach, fotograf sam to przyznaje: ma 77 lat i nigdy wcześniej nie pracował tak ciężko! Jako odnoszący sukcesy reżyser nie zapomina o swojej rodzinie i dzieciach, zwłaszcza urodzonym w 1985 roku synu Tomku i dwóch synach żony, dla których będzie „Drugi ojciec”, oraz dla każdego, kto chce przekazać swoją pasję do ochrony środowiska.
Ale w międzyczasie on i Anne wciąż mają wiele bitew do stoczenia…

READ  Adele wyciąga cyfrę „30” i odpada smak sufletu

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu