Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W polskiej sztafecie mieszanej 4×400 Belgowie zajęli piąte miejsce z rekordem kraju

Polska wygrywa pierwszy mieszany finał sztafety 4x400m na ​​Igrzyskach Olimpijskich w Tokio Belgia zajęła w finale 5. miejsce. Belgowie ucierpieli z powodu nieobecności Cynthii Polingo, a ogłoszenie kontuzji nastąpiło po upale. Belgia poprawiła swój krajowy rekord.

Piątek, autor belgijskiej płyty, QuartetAlexander Doom, Imke Verud, Camille Los i Jonathan Borley Ten finał podlega wielu zmianom. Dylan i Kevin Borley zastąpili Dooma i Jonathana Borley, Verret został początkowo zastąpiony przez Cynthię Polingo. Problem: Bolingo, deklarując niepewność, a następnie zaczynając, powinno popaść w ekstremizm. Cierpiąc na zakłopotanie podczas rozgrzewania, zostawia miejsce na imke verrite.

Dylan Borley zajął pierwsze miejsce na pierwszym miejscu, zanim oddał pałeczkę Imke Verretowi, wrócił na piąte miejsce. Stopniowo rozładowywany przez pierwszy wóz narodów, dał pałeczkę Camille Los w porwaniu. Laos nie był w stanie nadążyć za tempem, które wyznaczają Polska, Stany Zjednoczone, Dominikana i Holandia. Oddał pałeczkę Jonathanowi Borleyowi, który będzie walczył o utrzymanie piątego miejsca. Belgijski kwartet ukończył trening w czasie 3 minut 11s51 i ustanowił nowy rekord kraju. Ostateczne zwycięstwo przypadło Polsce, która swoim imponującym wysiłkiem pokonała Dominikanę i Stany Zjednoczone na ostatnich kilkuset metrach.

READ  Polar Vault: Renault Lavilleni, 5,92 m na szczycie Sorso (Polska)