Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce zostaje otwarty najgłębszy basen świata

Dotykanie dna stawu nigdy nie było tak długie. O głębokości 45,5 m, „Deepspot”, który otworzy się pod Warszawą w sobotę 21 listopada, stanie się najgłębszym łóżkiem na świecie. Do napełnienia potrzeba było 8 000 metrów sześciennych wody. Dwadzieścia razy więcej wody w basenie o długości 25 m.

Jednak basen jest niedostępny dla tych, którzy chcą popływać w przerwie obiadowej, a centrum jest zarezerwowane dla nurków. Jednak w przyszłości będzie otwarty dla turystówNależy zbudować hotel, Z pokojami z widokiem na głębokość do pięciu metrów.

„Przedszkole dla nurków”

Głębokość stawu ujawnia również kilka małych tajemnic. Oprócz hodowli podwodnych jaskiń można również eksplorować nurków Majowie rozpadają się i rozpadają. „To zabawne! To jak przedszkole dla nurków”.Instruktor nurkowania i jeden z pierwszych klientów w sobotę był zachwycony Agence France-Press Presmisla Cockbrook.

Kierownik lokalu wyjaśnił, że miejsce to będzie służyło również do szkolenia strażaków i wojska. Jednak głębokość kłody łóżka nie trwa zbyt długo. Wielka Brytania, Witryna „Blue Abyss” ma zostać otwarta w przyszłym roku, tym razem z 50-metrowym spadkiem.

READ  Turbiny wstrząsają Polską i wystawiają Donalda Tuska na próbę – EURACTIV.com