Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce więcej wątpliwości niż przywiązania do gangu Roberta

Lokalizacja Euro 2020! Aby przygotować scenę, RTBF przedstawia prezentację drużyn, które kwalifikują się do turnieju. Jaka była jego droga w kwalifikacjach? Jego historia z euro? Jego gwiazda? Szanse na dojście do końca? Dowiesz się wszystkiego, chodźmy na naszą drogę do euro.

1. Polska, wybitny Nieznajomy na czele: Robert Lewandowski9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Rozpuszczenie aromatu wódki, zwinięcie skrzydeł orła białego i czerwonego, ciche słowa Masurki, ekstaza i duma płynąca z ćwierćfinału Euro 2016 doprowadziły do ​​niemal obaw i wątpliwości co do przyszłości polskiego futbolu.

Po rozczarowującym mundialu 2018 (ostatnie miejsce Gr H za Kolumbią, Japonią, Senegalem; 3 punkty na 9)Adam Nawałka, wszechmogący prezydent Zbigniew Boniek Położyć Jersey Besek W tytule Białego Orła. Kwalifikacje do Euro 2020 zakończyły się sukcesem, a wyjazdy w Lidze Narodów były znacznie niższe: 3 miejsce w grupie za Włochami i Holandią, 7/18 pkt. Ale trener został przedłużony pod koniec listopada.

Potem kolejny zwrot akcji, pod koniec stycznia topór znowu spada i Feniks ustala się na pewno Palo saous sa Prowadzona przez Representantozę. Zwycięzca C1, wraz z byłym pomocnikiem Joe (1996) i Dortmundem (1997), będzie jego pierwszym doświadczeniem jako kapitan drużyny narodowej, która niedawno oddzieliła się od Girondins de Bordeaux.

Członkowie zespołu są w pewnym stanie niestabilności Robert Lewandowski Euro, które stało się 2021 r., przygotowuje się do 2020 r.

2. Historia euro: krótka i niedawna9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Liczba uczestników : 3/16

Sukcesy : 0

Finał : 0

Ostatni udział : 2016

Wspaniała przeszłość : Polska cieszyła się złotym pokoleniem w latach 1972 (złoty medal olimpijski) i 1982 (brązowy medal Pucharu Świata). Lotto, Smuda, Simanowski, Lubański, Charmack I innych feniksów. Między 74 a 86 rokiem w World Football Giant Festival brało udział czterech kolejnych uczestników, z których 2 zajęło ekscytujące 3 miejsce.

Ale dopiero w 2008 roku euro ponownie usłyszało polski hymn na europejskiej scenie.

W ćwierćfinale przeciwko przyszłym mistrzom Portugalii, najwyższym w historii Zbrojowni od 2016 roku, przegrali w rzutach karnych Plassikowski.

Zła pamięć : Otóż to! Bramkę strzeliła była gwiazda Dortmundu Rui Patricio Występuje we wszystkich polskich dolinach.

3. Kwalifikacje: Wprowadzające w błąd9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Z : Pierwsze miejsce w grupie niż Austria, 25/30 punktów.

Zdobyte bramki : 18.

Uzgodnione cele : Tylko 5, w 10 meczach, tylko Turcja i Belgia (3) oraz Ukraina i Włochy (4) wypadły lepiej.

Oprócz Austrii, Grupa G obejmuje północną Macedonię, Słowenię, Izrael i Łotwę. Zdarzyły się w 2019 roku, czyli wieczności, a nie obecnego trenera, który prowadził drużynę.9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

4. Gwiazda: Kto jeszcze, jeśli nie wybitny Wielki Robert? !9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Jest prawdopodobnie najlepszym napastnikiem w Planet Foot. Uznany przez FIFA za najlepszego piłkarza roku 2020. Od 2014 roku napastnik Bayernu Monachium, jeden z najlepszych klubów na świecie, strzelił 294 gole w 327 meczach (we wszystkich rozgrywkach), średnio 90%. Oszołomiony! Możemy dodać 63 pomoce.

Ale kiedy jego czerwono-biała suknia jest sygnowana narodowym orłem, ta średnia (w tym samym okresie) spada do 82%. Podczas Euro (a właściwie mundialu) Lewandowski nie był decydujący w wyborze, bo był w Bawarii. To nie tajemnica, ale powody są trochę tajemnicze.

Kiedy Euro rozpocznie się 14/6 przeciwko Słowacji, “Louie” będzie miał 50 meczów na nogach. A imiona żołnierzy wokół niego nie są wymieniane Mller, Knabry, Koretska, Kimmich, Sane I inne Nowy. To prawda, że ​​rekord jest równy / pobity Gert Mல்லller 40 goli w sezonie Bundesligi nie zniszczy wszystkich śladów kwasu mlekowego w łydkach.

Lista Polski na Euro

Obrońcy

Lucas Fabiański (West Ham)

Radośla Majeki (AS Monako)

Lukas Skoropsky (Bolonia)

Wojciech Schkesny (Juventus Turyn)

Obrońcy

Jan Bednarek (Southampton)

Bardos Berezinsky (Samptoria)

Paweł Dawidowicz (Hellos Veron)

Kamil Klik (Benevento)

Michael Helick (Barnsley)

Tomas Ketziora (Dynamo Kijów)

Kamil Piatkowski (Rako Chestosova)

Timothy Buchax (Noga Bosnan)

Magiz Ribus (Lokomotywa Moskwa)

Okoliczności

Presmisla Frankowski (Chicago Fire)

Kamil Joswiak (Derby County)

Klich Matthewsa (Leeds)

Kokbar Kozłowski (Bogon Schkesin)

Greasecourse Kryzhovyak (Lokomotywa Moskwa)

Carol Linetti (Turyn)

Jacob Motor (Brighton)

Presmisla Plachetta (Norwich)

Piotr Żyliński (Neapol)

Naprzód

David Ka Own Nakki (Fortuna Dெல்sseldorf)

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)

Arcadius Milic (OM)

Carol Svitersky (PAOK)

Jacob Schweizerk (Bestia Clivis)

5. Opinia eksperta: „Mam duże wątpliwości”9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Obok kapelusza jako agent piłkarza (np. Wasilewskiego) i okazjonalnie konsultant do różnych mediów w kraju, w którym mieszka, Michael Tri Zapalony obserwator międzynarodowej piłki nożnej i zagorzały fan polskiej piłki nożnej. Możemy tylko napisać, że był sceptycznie nastawiony do perspektyw „Bial Early”.

“Ta polska drużyna ma stary szkielet (Kliknij, Ribus, Kroziki, Kryzhovyak, …), Administrator (Arcadius Milic) Trudny koniec jego napoleońskiej przygody i OM, jego forma po kontuzjach imiennego bramkarza jest niepewna (Wojciecha Szczęsny) Czyje sezon w zoo nie jest obiecujący, ale dla młodzieży (Piotr Motor, Sebastian Simansky, Kamil Josviak) Sprawny i odpowiedzialny za tworzenie kolejnego pokolenia. Dwie wielkie niewiadome: czy Lewandowski w końcu wykorzysta swój potencjał w wielkim meczu z selekcją? Czy nowy trener Paulo Sousa będzie przedmiotem tej pracy? Mam wątpliwości. “

6. Grupa: Podniesiona, ale niemożliwa9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

► ► Szanse na przeżycie: Powiedzmy, że 50-50. W tej grupie E Hiszpania wyprzedza resztę, a Słowacja (36. na świecie) jest bardzo przystępna cenowo. Niestety zagubiona blondynka to Szwecja (FIFA 18) Sladen Ibrahimović.

7. Szanse na sukces: Brak9 zdjęć

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Ulubione gwiazdy: 0/10

Gra z biuletynem

Otrzymuj najwięcej informacji sportowych każdego ranka.

dobrze
Nie pokazuj ponownie

READ  Wietnam - Polska Wiele możliwości promocji handlu produktami rolnymi