Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce spanikowany legwan to właściwie … rogalik z awokado

„Siedział na drzewie przed domem od dwóch dni!” Panic, mieszkająca w Krakowie na południu Polski, nazwała Krakowskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt, które uważała za zwierzę chaotyczne. Ale od przerażającego zwierzęcia do prostego ciasta jest tylko jeden krok: potwór, który schronił się na drzewie, jest w rzeczywistości krabem.

„Ludzie nie otwierają okien, bo boją się, że przyjdzie do ich domów” – wyjaśnił mieszkaniec w desperackiej rozmowie telefonicznej. „Jest brązowy, leży na drzewie” – dodał, zgodnie z uwagami miejscowego SPA.

Zwierzę „nie ma nóg ani głowy”

W Zabawny post na FacebookuPolscy badacze zajmujący się dobrostanem zwierząt opisali moment, w którym ich urzędnicy byli bardzo zdezorientowani. Po zasugerowaniu, że może to być ptak drapieżny, ten ostatni sprzeciwił się temu, że zwierzę wyglądało jak iguana. Ale egzotyczne zwierzę nie jest zaznajomione z biegunami, więc nie wymyśliła najpierw słowa, nazywając je „laguną”.

Śledczy wciąż tam byli, patrząc na obiekt uwagi w różowym kolorze, zauważając, że „nie miał on nóg ani głowy”. „Wiedzieliśmy już, że nie możemy pomóc temu stworzeniu… tajemniczy„ basen ”… okazał się kulą” – powiedzieli.

Poza tym incydentem SPA powiedział, że ma nadzieję, że incydent nie zainspiruje innych do dobrostanu zwierząt. Przypomniał sobie regularne telefony dotyczące porzuconych kotów i psów, a czasem ryb.

READ  Lot Ryanaira z Polski do Grecji otrzymuje fałszywe ostrzeżenie o bombie