Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce skrajnie prawicowy minister edukacji narodowej

List warszawski

Gdyby Jarosław Kaczyński, lider Prawa i Sprawiedliwości Narodowo-Konserwatywnej Większości (PIS), chciał pokazać, że wartości Europy są zgodne z jego czasem, otwartą i demokratyczną, nie mógł zrobić nic lepszego niż powołanie Przemysława. Zarnek do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od objęcia urzędu 19 października nie było ani jednego dnia bez nagłówków z nowego postu. Na przykład 27 listopada, kiedy powiedział „nie” nietoperzowi do powieki w telewizji publicznej „Przyjechaliśmy do Europy na gorszym poziomie niż w czasach Związku Radzieckiego i komunizmu”..

Ten 43-letni mężczyzna dbał o czystość, co stworzyło złą reputację. Krótko mówiąc, w ramach ich walki o prawo do aborcji takie jest przesłanie Polek, które kilkakrotnie demonstrowały przed swoją posługą. Kobiety, które decydują się na późne zajście w ciążę, nazywane są Mr. „Nie czyńcie tego, do czego stworzył ich Bóg”. Minister wyraził opinię, że protestujący posunął się tak daleko, że włożył ręce w portal ministerstwa, co wymagało interwencji komisji lekarskiej.

Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) dr nauk prawnych. Sarnek po raz pierwszy zwrócił uwagę na fakt, że jako VOA (odpowiednik lidera regionalnego) w regionie Laponii w 2019 roku wręczył władzom lokalnym „dyplomy kwalifikacyjne” w sprawie przyjęcia przez nie uchwał w sprawie „strefy ideologicznej anty-LGBT” (lesbijska strefa ideologiczna). , homoseksualista, biseksualista i transpłciowy), który wywołał skandal w Europie.

„Musimy przestać słuchać tych bzdur o tak zwanych prawach człowieka czy równości” – Presmisla Sornek

Artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj to też Polscy ultra-konserwatyści gardzą warszawską kartą LGBT

Jednocześnie opowiadał się za zakazem marszów równości i jako przedstawiciel państwa wystąpił w protestach ONR, małej skrajnie prawicowej grupy, której ideologiczne korzenie sięgają średniowiecznego faszyzmu. 13 czerwca ogłosił w telewizji publicznej, że homoseksualizm jest konieczny „Chrońcie polskie rodziny przed rozkładem i degradacją” I „Przestańcie słuchać bzdur o tak zwanych prawach człowieka czy równości”. Ci ludzie nie są równi zwykłym ludziom ”. Jego własna partia tymczasowo zakazała podróży do mediów.

READ  Oto dlaczego kara Polski przeciwko Francji została odwrócona

Masz 55,19% przeczytanych artykułów. Reszta jest tylko dla abonentów.