Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce skrajnie prawicowy minister edukacji narodowej

List warszawski

Gdyby Jarosław Kaczyński, lider Prawa i Sprawiedliwości Narodowo-Konserwatywnej Większości (PIS), chciał pokazać, że wartości Europy są zgodne z jego czasem, otwartą i demokratyczną, nie mógł zrobić nic lepszego niż powołanie Przemysława. Zarnek do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od objęcia urzędu 19 października nie było ani jednego dnia bez nagłówków z nowego postu. Na przykład 27 listopada, kiedy powiedział „nie” nietoperzowi do powieki w telewizji publicznej „Przyjechaliśmy do Europy na gorszym poziomie niż w czasach Związku Radzieckiego i komunizmu”..

Ten 43-letni mężczyzna dbał o czystość, co stworzyło złą reputację. Krótko mówiąc, w ramach ich walki o prawo do aborcji takie jest przesłanie Polek, które kilkakrotnie demonstrowały przed swoją posługą. Kobiety, które decydują się na późne zajście w ciążę, nazywane są Mr. „Nie czyńcie tego, do czego stworzył ich Bóg”. Minister wyraził opinię, że protestujący posunął się tak daleko, że włożył ręce w portal ministerstwa, co wymagało interwencji komisji lekarskiej.

Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) dr nauk prawnych. Sarnek po raz pierwszy zwrócił uwagę na fakt, że jako VOA (odpowiednik lidera regionalnego) w regionie Laponii w 2019 roku wręczył władzom lokalnym „dyplomy kwalifikacyjne” w sprawie przyjęcia przez nie uchwał w sprawie „strefy ideologicznej anty-LGBT” (lesbijska strefa ideologiczna). , homoseksualista, biseksualista i transpłciowy), który wywołał skandal w Europie.

„Musimy przestać słuchać tych bzdur o tak zwanych prawach człowieka czy równości” – Presmisla Sornek

Artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj to też Polscy ultra-konserwatyści gardzą warszawską kartą LGBT

Jednocześnie opowiadał się za zakazem marszów równości i jako przedstawiciel państwa wystąpił w protestach ONR, małej skrajnie prawicowej grupy, której ideologiczne korzenie sięgają średniowiecznego faszyzmu. 13 czerwca ogłosił w telewizji publicznej, że homoseksualizm jest konieczny „Chrońcie polskie rodziny przed rozkładem i degradacją” I „Przestańcie słuchać bzdur o tak zwanych prawach człowieka czy równości”. Ci ludzie nie są równi zwykłym ludziom ”. Jego własna partia tymczasowo zakazała podróży do mediów.

READ  Pociąg wodorowy Allstomu rozpoczyna testy w Polsce

Masz 55,19% przeczytanych artykułów. Reszta jest tylko dla abonentów.