Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odkryj nowe książki z Polski

Jak co roku Polskie Wydawnictwo Książkowe Jesienią publikuje przegląd literackich innowacji, Nowe książki z Polski 2020.

Nie prorocy, polscy nauczyciele nie przewidzieli globalnej epidemii, ale ich epicki świat oraz fascynujące i często poniżające historie wywołują w nim intelektualną panikę. Jeśli chodzi o kupowanie gazety, jednym z najważniejszych momentów jest stawianie wszystkich pierwszych kroków człowieka na Księżycu, ponieważ pozwalają nam się poruszać, zabierając nas w dalekie podróże z cnotami tonizującymi i terapeutycznymi.

Powieści Szczepan Twardoch, Dominica Cikwick I Viswa Helk , Żeby wymienić tylko kilka, zabierz nas na spacer w towarzystwie swoich bohaterów, na których malują portrety pięknym i genialnym piórem oraz po błyszczących ulicach wielkich miast. Pisarze lubią Jacek Dugaz I Rodek Rock Wyobraźnia zapewnia współczesnemu człowiekowi możliwość radzenia sobie z najpoważniejszymi sprawami, takimi jak status i tożsamość. Lista wzywa również do znalezienia osób, które zostały pochwycone przez huragan konfliktów zbrojnych lub niepokojów społecznych, a także ludzi, którzy dopadli rodzinnych lub osobistych tragedii.

Książki polskie

Autorzy książek non-fiction, stanowczo, błyskotliwie, dzisiejsze palące tematy: kryzys cywilizacji, konflikt idei, aktualności historyczne.

Jeszcze inni autorzy szukają subtelnych znaczeń w sieci żyłek liścia, w postaci emalii, w tonie muzyki XX wieku.mi Zapach stulecia i ucieczka z kuchni dyktatora.

Książki polskie

Ta wirtualna uczta intelektualna to polski thriller na deser. Wysokiej jakości marka, która od lat potwierdza swoją obecność na francuskim rynku wydawniczym. Spotkasz się na liście Nowe książki z Polski Takie nazwiska są dobrze znane we Francji Wojciech Simlars, Jigmund Minoszewski I Marek Krozhevsky, A także nazwiska innych zaufanych autorów Anna Pothira, Robert Masecki Lub Jacob Samasek, Którego przyszłość jest w rękach wydawców.
Książki polskie

Odwiedź booksfrompoland.pl, aby uzyskać informacje na inne tematy, recenzje książek i fragmenty rekomendowane przez Instytut Książki, a także prawa i programy wsparcia dla wydawców. (© Polish Translation Project) I tłumaczy (Przykładowy projekt tłumaczenia).

READ  Polska: Mecz Euro 2024 w jakim kanale telewizyjnym, o której godzinie i najświeższe wiadomości