Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce Clement Peon – brak wizyty w samozwańczym „mieście wolnym od wyzwolenia” bez ideologii LGBT

Powtarza to jeszcze raz, dopracował: Clement Peon chce pojechać do jednego z tych polskich miast „wolnych od LGPD”. W tym tygodniu nie będzie, a władze w Polsce poprosiły go, żeby tam nie jeździł Sekretarz stanu ds. Europejskich Przyleciał do Polski w poniedziałek na trzydniową wizytę. Wskazuje, że uzasadnili swoją decyzję, powołując się na zagrożenia dla zdrowia. Dowiedziawszy się o tym, Sekretarz Stanu ogłosił, że odwoła swoją wizytę lub przeniesie się do Kraśnika w południowo-wschodniej Polsce. „Wolny od ideologii LGBT”.

Clement Beyonc oficjalnie zakończyła swoją wizytę podkreślając, że chciałaby być w tym kraju 8 marca, w Międzynarodowy Dzień Praw Kobiet. „Wyłoniła się kolejna debata – ważna dla mnie – : Prawa kobiet „, WyjaśniłŚledzenie Nakłaniając do aborcji Prawie zabronione przez Trybunał Konstytucyjny. Ale Sekretarz Stanu nalega: „W pewnym momencie pójdę do strefy anty-LGBT. Wrócę do Polski. ” Interesuje go sprawa, którą podniósł szybko po powołaniu do rządu 26 lipca 2020 r. „Musimy mieć mechanizmy pozwoleń” W meczu z krajem strzelił gola Trzy dni później France Inter. Komisja Europejska potwierdziła przy tym, że odrzuciła wnioski o dofinansowanie w ramach planu dualnego sześciu polskich miast, które zadeklarowały się jako „wolne od LGPT”.

Odrzucenie w imię moralności religijnej

Nie mogąc odwiedzić tych terenów gromadzących się w południowo-wschodniej Polsce, Clement Peon spotkał się z aktywistami ze społeczności LGBT. Ich sytuacja „Niepokój”, Powiedział po tym, jak omówili to w poniedziałek. Sekretarz stanu ogłosił swój homoseksualizm W magazynie Tattu W grudniu 2020r. To jest dla niego jedno „Dodatkowa odpowiedzialność”, W swoim potępieniu strukturalnego homoseksualizmu w Polsce i na Węgrzech. Te strefy skierowane przeciwko LGBT działają na określonych tekstach Aby ukryć istnienie tych ludzi pod przemówieniami religijnej moralności, Nie tylko ataki na społeczność. Od czasu dojścia do władzy Prawo i Sprawiedliwość (PIS) prześladuje ludność LGBT, na którą nadal w dużej mierze wpływa Kościół katolicki w Polsce.

READ  Fabio Cannavaro wyjaśnia powody, dla których odmówił trenowania Polski

Podczas kampanii reelekcyjnej w czerwcu 2020 roku porównał prezydent Andrzej Duda „Ideologia LGBT” Do ideologii komunistycznej. Dwa dni temu – powiedział Joachim Brudziński, europoseł Psa „Polska byłaby piękna bez osób LGBT”. Te brutalne przemówienia towarzyszą legalnym aktom, takim jak atak na dumną defiladę w Białymstoku w lipcu 2019 roku. Zostali poddani represjom prawnym wobec działaczy LGBT +, takich jak Margot, i zostali aresztowani i aresztowani w areszcie przedprocesowym w sierpniu 2020 r. Za zniesławienie Wayne’a, który nadawał wiadomości antyaborcyjne w Warszawie. Na początku marca Trzech działaczy stanęło przed sądem Za narysowanie otoczki Matki Bożej w kolorach tęczowej flagi, symbolu wspólnoty. Zostali wypuszczeni jako pierwsi.

Naciskając na nienawiść do osób LGBT, Bais chce rozmawiać z wyborcami wiejskimi, którzy są związani z konserwatywnymi wartościami Kościoła katolickiego. Ale jego wpływ słabnie wśród młodych ludzi. Według Stanowy system głosowania, CPOS, Ponad połowa osób w wieku 25-34 lata twierdzi, że są niewierzącymi, podczas gdy osoby w wieku powyżej 75 lat twierdzą, że Polacy są zgodni ze swoją wiarą. Jednocześnie coraz większa część społeczeństwa jest świadoma praw mniejszości i kobiet, co jest świadectwem stopnia mobilizacji w obronie prawa do aborcji od października 2020 r.