Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W najgorszym razie Thierry Lermitt: jego lato zamienia się w koszmar z powodu jego zdrowia!

Niedawno ogłoszono, że Thierry Lermitt zakontraktował Covid-19. Radykalna sytuacja, którą facet przyznaje, że przeszedł bardzo źle. I w nowym, niepublikowanym wywiadzie postanowił wrócić do tego tematu. Nadal mam problemy z pokonaniem tego. Co więcej, niektóre choroby mogą przerodzić się w prawdziwą traumę i dotyczy to zwłaszcza tego aktora. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat historii? Do zobaczenia w kolejnych wierszach!

Thierry Lermitt: słynny artysta!

Thierry Lermitt ma obecnie 69 lat. Przypominam, że to jestkomik który zadebiutował w 1973 roku. Mieliśmy okazję zobaczyć go na froncie sceny w Wiele nagłówków.

Aby wymienić tylko kilka, było na przykład wydanie „Les bronzés” w 1978 roku. A nawet w „Indianin w mieście” lub „ szczęśliwa emerytura”.

Jeśli chcesz osobiście poznać Thierry’ego Lermitta, wiedz, że możesz go znaleźć na Słynny festiwal w Awinionie. okazja dla zakochanychkomiczny Nie zabraknie Ci udziału!

Co więcej, mężczyzna będzie obecny na tym wydarzeniu do 30 lipca 2022 r. Będziesz miał zaszczyt zobaczyć, jak opowiada historię austriackiego ocalałego z Holokaustu w sztuce Fleurs de Soleil.

Nie jest gotów wybaczyć tych szczegółów!

kawałek słonecznika etap Jego główny temat jest przebaczenie. Okazuje się jednak, że Thierry Lermitt wciąż nie jest w stanie zapomnieć gehenny, którą przeszedł z powodu wirusa!

Wirus sprawił, że widział wszystkie kolory. Co więcej, nieco bardziej otworzył się na ten temat podczas wywiadu, którego udzielił Parisianinowi w poniedziałek 18 lipca. Należy już zauważyć, że ta choroba bardzo go wyczerpała.

Jak dotąd Thierry Lermitt ogłosił, że ma wirusa! Wstrząśnięty Mężczyzna zapewnia, że ​​miał spore kłopoty z wyzdrowieniem!

Zwłaszcza, że ​​jego wiek, który jest już mniej lub bardziej zaawansowany, niewiele mu pomaga. Ponieważ jest w bardzo słabym stanie, objawy To, z czym zmierzył się komik, było dla niego fatalne….

READ  Jego nazwisko to „VIP Pass” dla TV (VIDEO)

Thierry Lermitt: Pozbawiony wszystkich emocji!

W szczególności Covid sprawił, że wszystkie projekty Thierry’ego Lhermitte’a wpadły do ​​wody. W tym festiwal do którego mężczyzna jest w tej chwili gościem. Ze względu na problemy zdrowotne nie miał innego wyjścia, jak odwołać wszystkie ich występy. Wznowiono dopiero po kilku dniach!

Thierry Lermitt powiedział: Karmię zbyt zmęczony ! Ale ponieważ był to projekt bliski jego sercu, jakoś starał się dać mu maksimum uznania. „Nie mogłem grać, a potem to jest zabronione […] Ale tak jest lepiej”.

Ponadto kruchość jego zdrowia nie pozwalała mu wędrować po pięknym mieście Awinion. Jednak fani komika mają nadzieję, że dla mężczyzny sytuacja poprawi się tak szybko, jak to możliwe.