Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten polski lokal „street food” obiecuje Pannę i inne boskie specjały!

Ten polski lokal „street food” obiecuje Pannę i inne boskie specjały!

Montreal jest pełen adresów i restauracji, które pozwalają nam odkrywać gastronomię z całego świata! Niezależnie od tego, czy rozpieszczamy się wizytą w Chinatown, czy też epikurejską wycieczką do serca Małych Włoch, nasze kubki smakowe mogą podróżować bez konieczności opuszczania wyspy.

Jeśli lubisz odkrywać nowe kultury poprzez jedzenie, mamy do zaoferowania dość ciekawy adres, który zaspokoi Twoje zachcianki na lunch. goblanaTa polska specjalność restauracji czeka na Ciebie w Pointe-Saint-Charles i nie zawiedziesz się!

w domu goblanaA Będziesz miał okazję skosztować typowych pirogów (jednych z najlepszych w mieście) w Polsce. Szczególnie zwracają uwagę te z ziemniakami i boczkiem lub kapustą i grzybami. Oprócz Możesz spróbować ulica z jedzeniem? z Europy Wschodniej Jak gulasz, gołąbki, wieprzowina lub kurczak, a nawet słodkie przysmaki i wypieki, które będą towarzyszyć Twojemu drugiemu posiłkowi.

Bardzo sympatyczny Sud-Ouest przygotowuje również kanapki, które idealnie nadają się na przekąskę w przerwie obiadowej. Możesz cieszyć się kanapką z polską kiełbasą, kanapką z klopsem, a jeśli chcesz, są też opcje wegetariańskie!

Krótko mówiąc, to miejsce Polski Pointe Saint Charles musi być częścią Cele, które człowiek chciałby lub chciałby osiągnąć w swoim życiu Wyśmienite miejsce do spróbowania, jeśli lubisz wschodnioeuropejskie jedzenie!

goblana

1187 Rue Charlevoix, Montreal, QC H3K 2Z6

READ  Eurowizja 2022: poznaj organizację ruchu, która niekoniecznie jest korzystna dla Francji