Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W jakich okolicznościach kluby nocne mogą zostać ponownie otwarte?

Kluby nocne są zamknięte od marca 2020 r. i muszą zostać ponownie otwarte na początku lata, pod warunkiem przestrzegania ścisłego protokołu zdrowotnego. Na jakich warunkach te miejsca mogą zostać ponownie otwarte?

Bywalcy nocnych klubów i imprezowicze wreszcie widzą koniec tunelu. Po ponad roku zamknięcia z powodu pandemii Covid-19 oczekuje się, że kluby nocne zostaną wkrótce ponownie otwarte. Data 2 lipca została wymieniona bez potwierdzenia przez władze wykonawcze, a specjaliści z branży mają nadzieję, że zostaną ponownie otwarte 30 czerwca. Emmanuel Macron przedstawi swoją opinię na zakończenie kluczowego spotkania 21 czerwca, w Dzień Muzyki.

Podobnie jak wiele zakładów, które zostały ponownie otwarte w ostatnich dniach i tygodniach, kluby nocne będą musiały przestrzegać ścisłego protokołu zdrowotnego, aby mieć nadzieję, że ponownie zostaną otwarte i ponownie powitają kluby. paryski Uzyskał te warunki ponownego otwarcia, które muszą obowiązywać do 31 sierpnia.

Obowiązkowy paszport zdrowia i standardy szacunku

Jeśli chodzi o placówki lub imprezy, które gromadzą ponad 1000 osób, Karnet zdrowotny Konieczne powinno być dostanie się na parkiet, czyli dwie dawki szczepionki lub ujemny test PCR na mniej niż 48 godzin przed wyjściem do klubu. Wspomniano również o pomyśle negatywnego autotestu na ślinę wykonywanego na miejscu przez personel klubu nocnego.

Wideo – Liverpool: Kluby tańczące bez maski przez dwie noce testowe

Zużycie siedzące i maska ​​do transportu

Aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia, Odnowa powietrza i oddymianie Powinna być prowadzona „tak nieprzerwanie i jak to możliwe” w pomieszczeniu. Noszenie maski będzie obowiązkowe. za ich przemieszczanie się w obrębie instytucji i za rozkazy” – wskazuje protokół zdrowotny. Brak śladu noszenia maski na parkiecie, co jest miejscem, w którym profesjonaliści z branży chcieliby uniknąć tej normy. Z drugiej strony, Napoje muszą być na miejscu, czy to przy stole, czy przy stołach, które będą ograniczone do maksymalnie sześciu osób.

READ  Co najmniej 169 rannych w starciach na dziedzińcu meczetu

Możesz być również zainteresowany tą treścią: