W Casademont Zaragoza skończyło się paliwo – Marseille News

05/07/2021

Staje się skuteczne o 20:53 CEST

.

Casadimont Zaragoza uderzył w siłę fizyczną tureckiego Pinar Karsiyaka (79-84) Nie udało mu się zakwalifikować do finału Ligi Mistrzów i ponownie spadł w półfinale, podobnie jak w ostatniej wersji, w której przegrali z gościnnym AEK Ateną.

CAR

Pinar Carsikaya

CASADEMONT ZARAGOZA, 79 lat

(17 + 16 + 27 + 19): Rodrigo San Miguel (2), Dylan Ines (13), Nicholas Procino (18), Jacob Wiley (21), Elias Harris (15) – Junior Five -, Jonathan Barreiro, Rachid Soliman (5) Tryggvi Hlinason (2), Robin Benzing (3) i Javi García.

Pinar Karsiyaka, 84 lata

(29 + 14 + 14 + 27): Tony Taylor (12), Sick Henry (24), DJ Kennedy (4), Amath Mbay (17), Raynar Morgan (14) -Partant Sync-, Metikan Persen (6)) ), Maher Agfa, Onuralp Betim (5), Samih Erden (2), Yunus Sunserma i Nasrat Yildirim.

Bibliografia

Eddie Vyator (Francja), Adimir Zurabovic (Bośnia i Hercegowina) i Wojciech Liszka (Polska). Wyeliminuj Rodrigo San Miguela (39:40) z Casadimont Zaragoza za pięć fauli.

Wypadki

Pierwszy z ośmiu meczów Ligi Mistrzów UEFA w koszykówce mężczyzn odbył się na oczach około 1000 widzów w kompleksie kulturalno-rozrywkowym „Górny” (Niżny Nowogród, Rosja).

Po raz kolejny drużyna Aragonii była bliska awansu do finału Kto marzył o ofierze swoich błędów w rozbudowie domu z gry i które jego przeciwnik dobrze wykorzystał.

Po pierwszych dwóch trymestrach ciąży z wieloma problemami wynikającymi z intensywności i siły działania preparatu Ufuk Sarica Zareagował po przerwie i najwyraźniej przywrócił mecz na właściwe tory Przeciwko swojemu przeciwnikowi, który przegrał z North, ale spóźnił się na ostatnie pięć minut i ostatecznie zgiął kolano.

Pinar Karsiaka miał tę przewagę, że uniemożliwił Casadimontowi Saragossę ściganie się, Który ledwo zdołał strzelić przez całą dobę swoją najlepszą broń, a także odniósł wielki sukces w trójkach (57,14%), które okazały się kluczem do zwycięstwa Turków nad Luisem Casemiro, byłym technikiem „ Unicaja i prawie przybysz do stolicy Ebro.

READ  Ruud-Rune Nordic Shock i pierwszy test Igi Świątek… Program Środa, 7 czerwca

Casademont Zaragoza miał zły start dzięki scentralizowanym atakom, które zostały ominięte przez turecką obronę i prawie w żadnym momencie nie miały szans na sprint. Ponadto obrona Aragonii nie była w stanie zatrzymać przeciwnika, który dobrze spisał się w hat-trikach (55,56%) i Sik Henry zdobył 4/4 (zakończony siedmioma odliczeniami) i 13 punktów jako Ottoman Dagger i Kat jego byłego zespołu, Ponieważ był członkiem zespołu w Saragossie w roku akademickim 2015-16.

Sytuacja zmieniła się w drugim secie dzięki dobrej poprawie defensywy podopiecznych Luisa Casemiro, którzy przez pięć minut uniemożliwiali przeciwnikowi strzelanie gola. Stawianie tylko trzech punktów (29-32) Głównie przez obronę.

Casademont Zaragoza w końcu bluźnił na śmierć

| Świergot

Jednak, Powrót chorego Henry’ego na boisko z przeciwnikiem zmienił wszystko, bo miał hat-tricka z rzędu Zakłócił doskonałą pracę za Saragossą, która częściowo walczyła z 5-12, aby dotrzeć do drugiej połowy z wynikiem 33-43.

Czas regeneracji ilustruje myśli o rękach zaciskających się za zębami i zginających nogi, aż przeciwnik zaczyna napotykać ofensywne problemy tak niebezpieczne, że można je spotkać w tym pomieszczeniu. 27-14 częściowo dlatego, że również ofensywnie Casademont miał najwyraźniejsze pomysły Lepszymi perspektywami na jego zbrodnię jest zabawa z odnoszącym ogromne sukcesy Jacobem Wileyem.

Postęp trwał aż do początku ostatniego rozdziału i dotarł do Awansował z siedmioma punktami (64-57), ale zespołowi „Rogelo” najwyraźniej kończyło się paliwo I od połowy tej kwarty zaczął podejmować złe decyzje w ataku, prawdopodobnie z powodu braku tlenu, a jego przeciwnik wrócił, gdy wyglądał na kontuzjowanego i na wpół utopionego, dopóki nie wygrał i nie spasował. Do finału.