Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piąty.  Albert Demark Award w Vincennes w niedzielę 9 maja 2021 r. – Angers Info

Piąty. Albert Demark Award w Vincennes w niedzielę 9 maja 2021 r. – Angers Info

Prix ​​Kerjacques w Vincennes w niedzielę 9 maja 2021 r.

Kierunek Vincennes w tę niedzielę 9 maja 2021 r. Dla Tiercé-Quarté-Quinté +. W takim przypadku Prix Albert Demark Będziemy musieli zmierzyć się z początkującymi. Wyścig będzie rozgrywany na dystansie 2850 metrów i zostanie nagrodzony 100 000 euro.

W rzeczywistości Giant Chief (4) najwyraźniej robił krok naprzód przez wiele miesięcy z bosymi stopami cała czwórka. Został pokonany przez włoską klacz w Enghien, ale miał tę przewagę, że skręcał na wietrze. To pierwsza próba na drugim poziomie grupowym. Wydaje się, że jest w stanie wyróżnić się tam, gdy nieobecność kilka razy. Gala Teiji (13 lat) zawsze dawała wgląd w prawdziwe umiejętności pracy zespołowej w ostatnich miesiącach. Odtąd objawia się w tej dyscyplinie. Od końca zimowego spotkania pokazuje, że wciąż jest w najlepszej formie. W przypadku braku kilku liderów musi wyjść z gry i walczyć o metę.

Sekrety Jenny

Pani Anne Francoise Donati MarcelacGalileo Bello (1) ostatnim razem nie potrafił wypowiedzieć się w dobrych warunkach. Jego wydajność jest lepsza niż ostatecznie wskazuje jego ocena. To było dobre przygotowanie. Uważam to za lepsze niż przed jego najnowszą wersją. To jest po nim. Postaramy się przyjechać i dużo wziąć.

Pascal Castell: Mentor Moi Furgan (2) padł ofiarą zapalenia ścięgien po zajęciu drugiego miejsca w konkursie Prezydenta prawie rok temu. Właśnie bardzo dobrze wrócił do zespołu. Myślę, że w przyszłości będzie mógł rywalizować w tej dyscyplinie. W niedzielę nadal może brakować tego warunku.

Thierry Ravigo: Goût Baroque (3) miał w przeszłości pecha. Kiedy jego woźnica wysiadł, wziął kawałki i uderzył w mostek marszczącego brwi konia przed nim. Szkoda, nie został pokonany. Jest tu opozycja, ale mam nadzieję, że po dobrym biegu mam nadzieję, że jest w pierwszej czwórce.

Sylvain Roger: Girolamo (5) nie ma wielu opcji zaangażowania. Miał dobry powrót z kajdanami w Argentynie. Będzie ewoluował na wysokość. Celem było zapewnienie mu szkolenia przed tą drugą grupą. Potrzebuje korzystnego toru, aby ustawić swoją dużą prędkość. Jeśli tak jest, to w końcu jest w stanie dźgnąć.

READ  „Jeszcze jutro” – włoski film rzekomo przeciw przemocy wobec kobiet – wreszcie trafił do francuskiej kin

Jean-Michel Pazeer: Janai de Banville (6) ma swoją szansę. Oczywiście wzięto go za nagrodę Henry’ego Levesque’a, ale miał dobry gaz. Pokazał mi, że radzi sobie dobrze na tym poziomie. Dokonałem kilku poprawek i od tego czasu działa dobrze. Chyba że zdarzy się wypadek, powinien się zrehabilitować i wreszcie przyjąć aktywną rolę.

Hansen Eric Bondo: Wielka sztuka (7) zasługuje na zainteresowanie. W końcu jego partner musiał kopnąć smycze, aby uniknąć wadliwego konkurenta, a Lee był winny. Jest w bardzo dobrym stanie w pracy. Musisz go prowadzić ekonomicznie, ale przy jasnej ścieżce może się to bardzo dobrze skończyć.

Roman Deriux: Gainsborough (8) był ostatnim niestartującym zawodnikiem z niewielką gorączką. W zeszłym roku borykał się z problemami z nogami po zajęciu czwartego miejsca jako „Prezydent”. Znowu delikatnie się uruchamia. Jest w trakcie przygotowań do biegania, zwłaszcza że w tej specjalności nie jest to jasne.

Alexis Pratt: Général du Parc (9) nie powinien być oceniany na podstawie niedawnych decyzji o wykluczeniu go. W Maure-de-Bretagne chciałem pozostać na swoim miejscu i się myliłem. Podczas swojej poprzedniej podróży nie docenił liny po prawej stronie. Ten wyścig pozwoli mu przede wszystkim przygotować się do dobrego startu 15 maja. Nie wypadł z gry na piątym miejscu.

Damian LaKrouk: Gangster du Wallon (10) musi poprawić swoje przygotowania do uprzęży, zanim wróci na siodło, po wygraniu Prix de Vincennes. Tego lata zda tam ostatni test. Jeśli nie jest już skuteczny we wspinaczce, z przyjemnością poprowadzimy go na pasie. Cholet nie zachowywał się źle.

Matteo Abrevard: 11-letnia Goldie Marie w końcu poczuła się nieswojo, ponieważ miała dużo gazu. Myślę, że zajęłaby drugie miejsce bez swojej winy pod koniec ostatniej tury. Wprowadziliśmy pewne poprawki, które wydają się pomocne. Przy tak dużym rozwoju myślę, że ma do odegrania pionierską rolę.

READ  Quinté PMU - Przewidywanie głównego narodowego ruchu DU TROT "PARISTURF" na 22 czerwca 2022 r.

Philip Alier: The Gallant Way (12) jest w dobrym stanie. Niedawno próbowałem go rozjaśnić w Cholet, ale zgubił but i pobiegł galopem. Zostanie zwrócony jak poprzednio. Potrzebuje niewielkiej wagi. Powrót do dużego toru w celu zainstalowania toru nie będzie problemem. To nie będzie łatwe, ale może się skończyć.

Jill Korns: Gladys des Plaines (14) była zmęczona pod koniec zimy. Spędziła dwa tygodnie na łące z Alexandre Chevrier, po czym wyjechała na cztery tygodnie na zabieg talasoterapii w Harras-de-Roulon. Nie chcę złapać ciężkiego powrotu pod siodło, wiedząc, że droga będzie długa do wyścigu w Normandii. Możesz to odrzucić.

Sebastian Gorato: Green Grass (15) został niedawno pomylony z Prix Henri Levesque, kiedy mógł zająć drugie miejsce za Gu d’Héripré. Wcześniej skończyłaby z bliska, gdyby miała właz. Jest w dobrej formie i gotowa do walki o pierwsze miejsca.

Znajdź wszystko Wyścigi pięcioboju Wszystkie najnowsze porady znajdziesz na naszej stronie Serwis społecznościowy Facebook Nowa aplikacja mobilna Quinté jest dostępna online Sklep Google Play

Postaw na ten wyścig z PMU, aż do 100 € wyświetlane przy rejestracji (patrz warunki na pmu.fr)!

Podsumowanie: 15-6-11-4-7-13-12-3 Informacje prasowe: 6 – 11 – 3 – 15 – 4 – 13 – 12 – 14

Europa 1: 4-11-6-12-15-3-13-9
Paryski: 15-6-11-4-12-3-13-7
Zachodnia Francja: 15-11-6-12-4-3-7-13
Stadion w Paryżu: 15-6-4-11-7-3-13-12
RTL: 4-3-6-11-12-15-7-5
Południowy zachód :


Opinie:
8424