Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Un Si Grand Soleil Advance: podsumowanie odcinka w poniedziałek, 17 maja 2021 r [SPOILERS] – Seriale informacyjne w telewizji

W następnym odcinku „Un Si Grand Soleil” … podczas gdy Jonathan i Ewa spędzają razem wieczór, Eloise zostaje oskarżona.

Uważaj, poniższe akapity zawierają spoilery dotyczące Un Si Grand Soleil, który będzie emitowany w poniedziałek wieczorem na France 2! Jeśli nie chcesz nic wiedzieć, czytaj dalej!

Poniedziałek 17 maja 2021 w Un Si Grand Soleil …

Jonathan i Ewa spędzają razem wieczór

Rano Virgil informuje Florenta, że ​​Jonathan przeniósł się na obóz, co nie zadowala adwokata proszącego go o ostrożność. W międzyczasie Jonathan spotyka Ewę na kempingu. Po tym, jak zaprasza ją, by towarzyszyła mu w przedstawieniu, nauczyciel francuskiego bierze jego numer telefonu i obiecuje, że zadzwoni ponownie, jeśli będzie mogła się uwolnić. Virgil, który widział ich rozmawiających z daleka, czeka, aż zostanie sam na sam z matką Elliota, aby ostrzec ją przed Jonathanem. Jednak mówi, że chce podjąć własną decyzję.

Niedaleko Victor uważnie przeczytał projekt Jonathana i jest szczególnie optymistycznie nastawiony do reszty. Miło słyszeć, że jego pomysł jest wykonalny, Jonathan natychmiast wrócił do działania. Podczas służby Alanowi i Elizabeth były więzień nazywa go biznesmenem. Oczarowana jej orzeźwiającą stroną bizneswoman wręczyła jej wizytówkę i nalegała, aby wysłał jej swój projekt, aby mogła go przeczytać.

Następnie Jonathan idzie do więzienia, aby spotkać się ze swoim byłym kolegą z więzienia, który wydaje się zakładać z nim centrum informacyjne. Ponieważ wszystko idzie dobrze, Jonathan zapowiedział, że będzie mógł wysłać swojemu adwokatowi obietnicę zatrudnienia, co pozwoli mu otrzymać zwolnienie warunkowe. Pod koniec dnia Ewa stwierdziła, że ​​Jonathan był bardzo zdenerwowany, odkąd minęły cztery lata, odkąd odbywały się tego rodzaju spotkania. Gdy szli w kierunku sceny, Ewa i Jonathan zaczęli opowiadać o swoim życiu miłosnym.

READ  Quinté PMU - Prognozy na GRAND STEEPLE-CHASE DE Paris 22 maja 2022

ELOSE został zbadany

Sędzia Alfand oskarża Elwes o zabójstwo Marii. Niezależnie od tego, jak deklaruje swoją niewinność, decyzja sędziego jest nieodwracalna. W tym samym czasie Dymitr poinformował córkę, że podejrzany został oskarżony. Nastolatka, głęboko poruszona, nie może zrozumieć, że jej matka mogła zostać zamordowana z zazdrości.

Sabine ze swojej strony przyznaje synowi, że ostatnie słowa Mariah brzmiały: „podrapałem tygrysa”. Ponieważ jest to bez znaczenia, nauczyciel matematyki nie może stwierdzić, czy jest to wspomnienie, czy sen. Na komisariacie Livars jest przekonany, że jego klient jest niewinny, zachęcając Yana do kontynuowania śledztwa w sprawie śmierci Marii w celu znalezienia prawdziwego winowajcy. O zmroku Sabine zadzwoniła do Yana i powiedziała mu ostatnie słowa, które powiedział zmarły.