Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sophie Davant jest arogancka i pretensjonalna? Prowadzący rozmontowuje krytyków

Legendarna prezenterka telewizyjna Sophie Davant promuje swoją nową książkę To wszystko nas wiążeW bibliotekach 19.05.2021 r. Wywiad Gwiazda ekranuNa małym ekranie religijna prezenterka telewizyjna wyjaśniła, skąd wziął się pomysł napisania tej nowej książki. Jego redaktor poprosiłby go o „Pomyśl o linkach„Tknęła ze swoimi fanami od czasu pojawienia się w telewizji ponad trzydzieści lat temu.

Sophie Davant, która czasami była postrzegana jako arogancka i czysta i regularnie rąbała podłogę dla swoich gości, chętnie poprawiła te nienawistne plotki. Odpowiedziała ze złością na te krytyki:Jak możesz uważać mnie za aroganckiego Podczas gdy dzwonię i podświetlam anonimowo przez wiele lat? Mieszanie daje duszę. Animacja jest bezbarwna i bezwonna, naprawdę o nich zapomnieliśmy.

W tej książce 57-letnia gospodyni wyjaśnia, w jaki sposób była ofiarą dyskryminacji i bojkotu przez niektóre media, które nie uważają jej za wystarczająco elegancką i atrakcyjną. „Wiele stylowych mediów czasami odmawiało mi wywiadu z tego powodu Byłem bardzo sławnyOskarżenia.

W tej nowej książce 57-letnia gospodarz ujawnia swoje życie miłosne, zwłaszcza byłego Pierre’a Slade’a i Erica Orsinę. Matka Mikołaja i Walentego (27 i 25 lat, urodzona z małżeństwa z Pierrem Slade), prezenterka Sprawa zakończyła się Ujawnia też, że nie zrezygnowała ze znalezienia miłości … może w 2021 roku?

Pełny wywiad z Sophie Davant można znaleźć pod adresem Gwiazda ekranu, Programy od 22 do 28 maja 2021 roku.

READ  Wybór proeuropejskiego posła na marszałka parlamentu