Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ulubieniec fanów Ega Sweetek kwalifikuje się do finału

Nie mam pojęcia. Muszę spróbować. Grałem w Madrycie (około 2100 stóp) po raz pierwszy w tym roku i moje strzały leciały jak szalone. Wprowadziliśmy więc pewne poprawki i w końcu ostro grałem w tenisa. Gorzej będzie w Guadalajara, więc muszę przyzwyczaić się do warunków.

W Indian Wells miałeś okazję odwiedzić Andy’ego Murraya, a teraz chcesz z nim trenować. czego chcesz się nauczyć?

Powiedziałem mu, że powinniśmy trenować na trawie, ponieważ mimo tego, że dotarłem do czwartej rundy na Wimbledonie w tym roku, czuję, że każdy dzień może być ciężki na trawie i potrzebuję więcej siły i doświadczenia, aby być tam silnym.

Zostałeś wybrany w WTA Fan Favorite za Drop Shot i Singles Play. Co to oznacza dla Ciebie?

To wiele znaczyło, bo kiedy trudno mi znaleźć motywację do gry w tenisa, zawsze pamiętam, że tenis to rozrywka. Uwielbiam grać na kortach, zwłaszcza kiedy wygrywam, i uwielbiam wsparcie, jakie otrzymuję od ludzi.

Niedawno przekazałem 50 000 dolarów na wsparcie Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Czego dowiedziałeś się o sobie i swoim zdrowiu psychicznym po wielu latach podróży ze swoim psychologiem sportowym?

Trudny Aby oddzielić to, czego dowiedziałeś się o nowych doświadczeniach, które miałeś, od swojego rozwoju. Kiedy wygrałem Rolanda Garrosa, miałem 19 lat i był to okres w życiu, w którym wiele się o sobie uczysz, kiedy nie jesteś sportowcem. Odnoszę wrażenie, że moje życie osobiste i zawodowe jest dość szalone, bo bycie sportowcem to 24 godziny pracy. Ale nie zmienię tego doświadczenia dla świata, ponieważ wierzę, że dało mi dużo wiedzy o sobie i mądrości, którą mogę wykorzystać w późniejszym życiu.

READ  Poznaj wielkość i udział domowych lub domowych centrów rozrywki w 2021 r., Raport z badań rynkowych i prognozę branżową do 2027 r.