Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PRIX D’AMERIQUE ZETURF I kw. PRIX PRINT D’AMERIQUE ZETURF I kw. PRZEWIDYWANE 21 LISTOPADA 2021

Canalturf.com prognoza


Zdjęcie Face Time Bourbon PMU Access Prix de Sélection Hippodrome de Vincennes 06.03.2021

Quinté + niedziela w Vincennes z Prix d’Amérique Wyścigi Zeturf Q1 – Prix de Bretagne (Gr. II), wyścig z uprzężą na ponad 2700 m na dużym torze, 4-10 lat włącznie, bez krawędzi, z wygraną co najmniej 160 000 euro. popsuł się bourbon twarz (nasze zdjęcie) będzie wielkim faworytem.

17 bourbon twarz : Nie prezentujemy już tej Wielkiej Szczeliny, podwójnego zdobywcy nagrody BRICS Damricka (2020, 2021). Na początku października wygrał loterię Gran Premio – Group 1 w Neapolu. Boso przed powrotem do Vincennes, oczywiście ma mnóstwo środków, aby wygrać z Bretanią, zanim zmierzy się z Prix de Bourgogne, jego następnym celem.

9- Demon Favert Jest obrońcą tytułu tego Prix de Bretagne, ale także szóstym w ostatnim Prix d’Amérique. Właśnie udowodnił swój poziom, wygrywając dwa kolejne wyścigi w Laval i Vincennes. Ten niesamowity terminator zasługuje na wybór na najwyższym poziomie.

1 ganwel : zaczynając od małych kategorii i stopniowo do najwyższego poziomu przez Jean-Michel BazierSyn Jasmine de Fleur zajął trzecie miejsce w Critérium des 5 Ans, zanim wygrał Prix de l’Etoile Group ze zwrotem 50 metrów. Musi zdobyć punkty, aby zakwalifikować się do Prix d’Amérique. Jest to również bardzo cenione.

4 PYTANIA REBELLI : Jest również rezydentem Jean-Michela Baziera i jest obecnie w świetnej formie, o czym świadczy jej imponujące zwycięstwo w Quinté+ na poziomie grupy C 13 listopada, 2850 m od głównego toru. To doskonałe narzędzie wykończeniowe, które w ostatecznym rozrachunku powinno odgrywać aktywną rolę.

10 Feliciano : Dopiero dziewiąte miejsce w Prix des Cévennes, 3 listopada, jest oczywiście lepsze niż to. Zajął siódme miejsce w ostatnim Prix of America, aw zeszłym roku w tym wyścigu w Bretanii zajął drugie miejsce. To w teorii dobra okazja.

6 Fakir de Lorault : Często pechowy na ostatnim zimowym spotkaniu w Vincennes, ten wysokiej jakości kłus dawał cztery dobre pokazy, z których ostatni był słabszy o sekundę. bogini dziewczyna W trzeciej grupie Prix de Cévennes. Pod koniec dobrej jazdy nadal udaje mu się wyróżnić. Zauważ, że zajął czwarte miejsce w Prix de Bretagne w 2020 roku.

READ  Spodziewaj się PRIX DE NEUILLY-LEVALLOIS

11 Koń Dziewczyna : Zajmując ósme miejsce w ostatnim Grand Prix Ameryki, właśnie potwierdziła swój powrót na poziom, wracając do zwycięstwa 3 listopada, w trzecim Grand Prix grupy C. Ma też opinię o dobrej aranżacji.

12 niesamowitych : Od początku roku ten prawdziwy mistrz walczył dużo, zarówno w kłusie, jak i na plecach. Dobrze regeneruje się po wyścigach i zawsze daje z siebie wszystko w zawodach. Nie powinno się go pomijać, przynajmniej w małym miejscu.

W przypadku braku wrogości : 8 Zamek w Detroit

Graj 17 – Twarz Czasu Burbonów W prostej rozgrywce PMU.fr


Wybór Nicolasa Laborasa

stacjonujący
17 bourbon twarz
9 Demon Favert
Zasady dotyczące możliwości
1 Panvel Janay
4 PYTANIA REBELI
10 Feliciano
na zewnątrz
6 FAKIR DU LORAULT
11 DZIEWCZYNA JOUDES
12 po prostu niesamowite

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
17 – Twarz Czasu Burbonów

cios w serce
10 – Felicjano

szalony moment
12 – Niesamowite

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Twarz w czasie Bourbon wystrzeliwuje piłkę

Pierwszy marsz na główne wydarzenie odbędzie się w niedzielę w Vincennes, z Prix ​​d’Amerique Zeturf Q1, który służy jako wsparcie dla Wydarzenie ZE5, główne wydarzenie Zeturf. Rozpieszcza nas pęknięcie Facetime BurbonAle za nim możliwości jest bardzo wiele. Syn Red Casha nie przegapił swojej podróży do Neapolu i wygrał na loterii. Wraz z nim jego przeciwnicy mają tylko nadzieję na zdobycie dwóch biletów, aby zakwalifikować się na ostatnią niedzielę stycznia. Niezbyt zadowolony z edycji 2020, Biedny de Lorault Bez czterech kajdan nie rósł tak agresywnie od zeszłej zimy. posiadacz tytułu Demon Forvert Po raz kolejny mierzy się z tą męką u szczytu swojej sztuki. Janay de Banville Bardzo interesujące byłoby osądzanie osób starszych. Wolelibyśmy po prostu zobaczyć, jak rozwija się boso z przodu. Sprawy Rebelli Warto odnowić palmą na Prix du Langwedocji. Gdzie ona naprawdę jest? po prostu niesamowite ? Amon yo sm, który tak bardzo pokochaliśmy po tym, jak niedawno zostaliśmy pominięci, jest naszym odkryciem. bogini dziewczynaTym razem boso spróbuje potwierdzić swoje taktyczne zwycięstwo w Prix des Cévennes.

READ  11 Bit Studios ujawniło nową zapowiedź swoich dwóch kolejnych gier!

Wybór ZEturf.fr

numer koń Kierowca
17 bourbon twarz RAFFIN E.
6 FAKIR DU LORAULT Licano F.
9 Demon Favert Gilormini J.
1 Panvel Janay Bazir Jim
4 PYTANIA REBELLI Kuny C.
12 po prostu niesamowite bariera
2 Amon ty SM Abrivard M.
11 DZIEWCZYNA JOUDES Laurenta A.

Naciśnij Wybierz

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favourite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń Kierowca
17 bourbon twarz RAFFIN E.
9 Demon Favert Gilormini J.
1 Panvel Janay Bazir Jim
4 PYTANIA REBELLI Kuny C.
6 FAKIR DU LORAULT Licano F.
12 po prostu niesamowite bariera
7 Fioletowa Brama Navard F.
11 DZIEWCZYNA JOUDES Laurenta A.
8 Zamek w Detroit otwarte F.
15. zacon geo Skrót A.