Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ukraina i Tajwan… Zieloni oskarżają Melenchona o „przyjęcie dialektyki tyranów”

Kilku dyrektorów ds. ochrony środowiska krytykuje prezydenta France Insoumise za użycie terminu „prowokacja” w celu określenia obrony „krajów demokratycznych” przed „autorytarnymi” reżimami.

Żaden nowicjusz nie rozrywa się w kwestiach międzynarodowych. Po początkowej tarce wewnętrznej związanej z wnioskiem o wydanie decyzji mającej na celu doniesienie oskarżonego.”Instytucjonalizacja przez Izrael reżimu apartheidu’, to są teraz Eskalacja napięć między Pekinem a Taipei Którzy łamią lewicowy kartel. „Melenchon mówił o „prowokacji”, gdy demokratyczna Ukraina broniła się w Donbasie przed autorytarną Rosją. I (on) mówi o „prowokacji” Tajwanu, kiedy ten kraj działa swobodnie przeciwko Chinom. Demokratyczny kraj jest z konieczności „prowokacją” dyktaturyw piątek po południu zaatakował głównego ekologa Juliana Bayou dnia Świergot.

z powodu, Ostatni wpis na blogu lidera France Insoumise Aby potępić azjatyckie tournée przewodniczącej Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi, oskarżanej, według niego, o pożądanieOtwórz nowy front” Kiedy on był „Chiny są tylko jedno– Dla jego oczu.Tajwan to niezbywalna część Chin”, który nadal uważa za słuszne dodanie trzeciego człowieka w ostatnich wyborach prezydenckich, co kończy wizytę w Ameryce Łacińskiej, która rozpoczęła się 12 lipca, co z kolei doprowadziło go do Meksyku, Hondurasu i wreszcie Kolumbii.

Zobacz też – Nancy Pelosi mówi, że USA „nie pozwolą” Chinom na izolowanie Tajwanu

„Nie w moim imieniu” zaprotestował były szef EELV David Cormand

W ślad za swoim przywódcą kilku dyrektorów ds. środowiska również skrytykowało odejście Jeana-Luca Melenchona i byli poruszeni uznaniem, jakie uczyniła mu chińska ambasada we Francji. „To podziękowanie, którego nie chcę otrzymywać! Wstyd mówić o jednych Chinach i kwestionować prawo narodów do samostanowienia. Kraj ten więzi Ujgurów i prowadzi politykę systematycznych represji wobec wszelkiej opozycjiEurodeputowany EELV pokonał Mounira Satoriego.

Popieranie polityki jednych Chin zaprzecza, jakoby Chiny były krajem dyktatorskim, którego prowokacji nie można tolerować. (że) ludobójstwo Ujgurów jest rzeczywistościąA on jest przestępcą. (I to) Tajwańczycy mają prawo do samostanowienia i samostanowienia„Jeśli chodzi o nią, przebiła drugie miejsce w ekologii w Europie – The Greens, Leah Ballage of America”.nie w moim imieniu„, były szef partii, David Cormand, ostatecznie zakończył, według kogo”Szyderstwo z naparu z uchodzenia katów za ofiary, to odwieczna dialektyka dyktatorów i usprawiedliwienie ich barbarzyństwa.Na zarzuty, że Jean-Luc Melenchon i LFI nie odpowiedziały jeszcze publicznie.


Zobacz też – Chińskie „samoloty i okręty wojenne” przekraczają „linię środkową” Cieśniny Tajwańskiej

READ  Aktualizacja epidemii na świecie