Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono cenę, zintegrowana zawartość do pobrania Animal Crossing

Subskrypcja Nintendo Switch Online + Extra Bundle, która zawiera już gry N64 i Mega Drive, zawiera również nowe DLC Animal Crossing: New Horizons o nazwie Happy Home Paradise. Cena oferty również została sformalizowana.

Przekraczanie nowych horyzontów przez zwierzęta

Animal Crossing: New Horizons // Źródło: Nintendo

jest mało, Ujawniono nową subskrypcję Nintendo Switch Online + dodatkowy pakiet. Ta ostatnia obejmuje gry na Nintendo 64 i Mega Drive. Jednak nie znamy jeszcze ceny tej formuły. Z okazji konferencji poświęconej grom Przejście dla zwierząt: nowe horyzontyTa informacja została ujawniona.

Po co czekać na wydarzenie poświęcone jednej z najpopularniejszych gier na Switchu? Po prostu dlatego, że dana subskrypcja zawiera DLC szczęśliwy domowy raj? Wszystkie nowo ogłoszone dla Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty.

Cena subskrypcji Nintendo Switch Online + pakiet bonusowy Animal Crossing DLC

Cena subskrypcji Nintendo Switch Online + pakiet z DLC Animal Crossing // Źródło: Nintendo

Innymi słowy, twoja subskrypcja Nintendo Switch Online + Extra Pack da ci nie tylko dostęp do cofania gier z N64 i Mega Drive, ale także do zupełnie nowego DLC.

Cena subskrypcji

A cena w tym wszystkim? Nintendo France ogłosiło cenę 39,99 euro rocznie za subskrypcję indywidualną i 69,99 euro rocznie za plan rodzinny. Jako wskazówkę, słynne DLC dla Przejście dla zwierząt, sprzedawany jest po sugerowanej cenie 24,99 €. Ta nowa treść szczęśliwy domowy raj? Zaprasza graczy do zarządzania hotelem sanktuarium Zadbaj o satysfakcję klienta.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid

Strategia online Nintendo Switch + pakiet bonusowy

Strategia Nintendo zapowiada się ciekawie. Integrując DLC z subskrypcją Switch Online, japońska marka niewątpliwie stara się przekonać użytkowników do subskrypcji, jednocześnie zapewniając, że nadal płacą za główne gry.

Pewnie nie wszystkim to ucieszy, ale to sprytne rozwiązanie ze strony Nintendo, które, jak pamiętamy, wystartowało niedawno Przełącznik OLED.

READ  Redmi Note 11 Pro Xiaomi plus 5G 30% taniej!