Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

UFL: Gry w piłkę nożną poza zestawami imprez Data teleturnieju | Xbox One

Podczas gdy Electronic Arts będzie blisko Separacja Dzięki FIFA ta Konami po prostu to ma pochowany Licencja Pro Evolution Soccer, trzecia strona UFL zyskuje na popularności i nadal przyciąga wirtualną społeczność zapowiedziami wszelkiego rodzaju partnerstw. Chociaż jest to powolne, aby pokazać się w namacalny sposób, data jest (w końcu) ustawiona na wprowadzenie rozgrywki.

Do zobaczenia w czwartek 27 stycznia 2022!

jestem zmęczony FIFA 22 Kto już się nie rozwija? Zirytowany tym, co jest prezentowane ePiłka nożna 2022Nowa wersja PES? Może UFL jest dla Ciebie. Oczywiście trudno powiedzieć, żeby nie wyciekło jeszcze żadne zdjęcie ani film. Po miesiącach dokuczania Studio Strikerz Inc jest w końcu gotowe do zaoferowania wideo z rozgrywki! Zwróć uwagę na datę: to będzie czwartek, 27 stycznia 2022 r., za miesiąc od teraz!

Poza tą wiadomością, która zapewne zachwyci fanów piłkarskich symulacji, deweloper był aktywny w ostatnich tygodniach: rozmawialiśmy z wami Ostatnio Od pierwszego partnerstwa z West Ham United w Anglii. Teraz do przygody dołączyło wiele innych europejskich klubów i trzeba będzie polegać na oficjalnych licencjach Sportingu Portugalia, Szaktara Doniecka, Borussii Dortmund, a ostatnio Besiktasu. Po stronie Ligue 1 w tej chwili odpowiedział tylko FC Monaco.

Jeśli cokolwiek trudno w tej chwili z tego wywnioskować, symulacja UFL zdołała przyciągnąć kluby, które w większości są przyzwyczajone do europejskich pucharów. Posiadanie wielkich nazwisk na okładce lub oficjalnych licencji nie zawsze przewidywało przekonujące wyniki w historii piłkarskich gier wideo, ale pokazuje, że projekt jest już w toku. To samo w sobie jest naprawdę dobrą wiadomością! Do zobaczenia za miesiąc (wreszcie) zdając sobie sprawę z potencjału UFL.

READ  Przetestowaliśmy „Ghostwire Tokyo”, grę wideo o polowaniu na duchy w stolicy Japonii