Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CDiscount i Auchan już ujawniają swoją cenę i datę premiery we Francji

Przeciek z OnLeaks uważa, że ​​zna ceny i datę premiery Samsunga Galaxy S21 FE na rynek francuski. Wskazówka: wystarczy poczekać kilka dni, aby go zamówić.

Renderowanie 3D Samsunga Galaxy S21 FE

Przedstawiamy Samsung Galaxy S21 FE // Źródło: OnLeaks

ten Samsung Galaxy S21 FE To jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów na początku 2022 roku, po miesiącach spekulacji na jego temat. Fan Edition znał tę kolejkę górską: była to kwestia całkowitego anulowania, lub po prostu serii opóźnień spowodowanych brakiem podzespołów.

Do zobaczenia na początku stycznia

Chodzi o to, że Galaxy S21 FE zostanie faktycznie wypuszczony we Francji na początku nadchodzącego modelu vintage. Wierzy w to również wyciekająca strona OnLeaks, która znana jest ze swojej wiarygodności i źródła wielu wiarygodnych przecieków. Zainteresowana strona umieściła wiadomość na Twitterze, podając datę premiery i ceny telefonu dla Francji.

Według mojego źródła #Samsung #GalaxyS21FE Będzie dostępny we Francji od 01.04.2021 za 759 euro (128 GB) i 829 euro (256 GB) #Oddział Przyszłości pic.twitter.com/p1Xk55kBMs

– Steve H. McFly (OnLeaks) 27 grudnia 2021

Według jednego z jego źródeł, Samsung Galaxy S21 FE będzie dostępny w naszym regionie od 4 stycznia 2021 roku. Również w tym dniu jest oficjalne ogłoszenie, Według kilku plotek. Ale uwaga: według innego zaufanego źródła z OnLeaks telefon powinien trafić do sprzedaży 11 stycznia.

Jest tu zamieszanie między datą zamówienia w przedsprzedaży a datą premiery.

W poście na Twitterze w końcu wspomniano o francuskich cenach: 759 euro za pamięć 128 GB, w porównaniu do 829 euro za wersję 256 GB. Są to dokładnie takie same ceny, jak Galaxy S20 FE harmoniczny Sieć 5G od zeszłego roku. Z drugiej strony iteracje 4G kosztują mniej, osiągając 659 i 729 euro.

Cdiscount daje warstwę

dodać warstwę, Cdiscount opublikował swoje oferty sprzedaży Powiązany z Galaxy S21 FE. Witryna e-commerce podaje cenę 729 euro za najmniejszą konfigurację i 799 euro za drugi model. Jest więc różnica kilkudziesięciu euro. Jednak Auchan również umieścił w Internecie la page du S21 FE, po cenach wskazanych przez OnLeaks.

Strona wyświetlacza wspomina również o szkle Corning Gorilla Glass 7, baterii 4500 mAh, ekranie o przekątnej 6,4 cala i systemie operacyjnym wspieranym przez Microsoft. Android 12. Na ekranie pojawi się również komunikat „Dostępny 4 stycznia 2022”, który potwierdzi, że telefon będzie dostępny w tym dniu, przynajmniej w przedsprzedaży.

Przypominamy, że Samsung Galaxy S21 FE powinien oferować wysokiej klasy wrażenia z telefonu, jednocześnie robiąc niewielkie ustępstwa, aby obniżyć jego cenę. Kompromisy mogą wystąpić na poziomie obrazu, zwłaszcza poprzez usunięcie czujnika 64 MP i trybu wideo 8K.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S21 FE. Oceniamy projekt, wyświetlacz, cenę, a także oczekiwane kompromisy, które pozwolą temu smartfonowi przy niższych kosztach…
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.