Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pakiet Lenovo Tab P11 (z rysikiem, pokrywą i stacją dokującą) traci ponad 100 euro

Tablet Lenovo Tab P11+ został wprowadzony na rynek w 2021 roku i obecnie znajduje się w pakiecie zawierającym etui ochronne, stację dokującą i rysik. Kompletny zestaw jest obecnie objęty 23% zniżką na Boulanger, więc cena spada z 459,60 do 349,99 euro.

Pakiet Lenovo Tab P11 (z rysikiem, pokrywą i stacją dokującą) traci ponad 100 euro

W tym roku, Lenovo odnowiło swoją ofertę tabletów Oferując modele podstawowe, ale także modele średniej i wysokiej klasy, aby sprostać wszystkim budżetom i wszystkim zastosowaniom. Lenovo Tab P11 Plus to jedna z tych nowości na rynku, a jej karta techniczna zawiera kilka punktów, które będą szczególnie odpowiednie dla kreatywnych osób. Na razie jest zawarty w kompletnym pakiecie, który wykorzystuje Promocja około 110 euro.

Najważniejsze cechy Lenovo Tab P11 Plus

  • 11-calowy ekran LCD 2K
  • Cztery głośniki stereo z Dolby Atmos
  • Wyposażony w stację dokującą, pokrowiec ochronny i długopis

Po raz pierwszy opublikowano w 459i60 EUR, pakiet Lenovo Tab P11 Plus z akcesoriami teraz Dostępne o 34999€ na Boulanger.


Jeśli oferta wymieniona w tym artykule nie jest już dostępna, spójrz poniżej na inne oferty dla Lenovo Tab P11 Plus. Harmonogram jest aktualizowany automatycznie.

Półka z eleganckim akcentem

Komputer typu tablet Lenovo Tab P11 Plus ma dyskretny i elegancki wygląd, z dwukolorową aluminiową ramą z tyłu. Jego wszechstronność podkreśla jego ekskluzywny wygląd, a także czyni go niezwykle przenośnym. Jeśli chodzi o ekran LCD, który ma przekątną 11 cali, ma też rozdzielczość 2K, czyli 2000 x 1200 pikseli. Wystarczy zapewnić dobrą jakość obrazu, zarówno do oglądania treści wideo, jak i do komfortowej pracy.

Model stworzony z myślą o produktywności

Podczas gdy przystępny cenowo klasyczny Lenovo Tab P11 jest bardziej przeznaczony do użytku rodzinnego, Tab P11 Plus jest nastawiony na produktywność. Procesor MediaTek G90T, wspierany przez 6 GB pamięci RAM, zapewni wystarczającą wydajność do pracy standardowej i mobilnej. Jeśli chodzi o pamięć, tablet ma 128 GB pamięci, którą można rozszerzyć do 256 GB za pomocą portu karty microSD.

READ  Coin Master Free Spins 29 października 2021 r. – Breakflip

Do tabletu dołączono również Lenovo Precision Pen 2, które wesprze w pracy wszystkich twórców, czy to przy rysowaniu graficznym, czy nawet sprawnym i responsywnym robieniu notatek. Tablet ma również 8-megapikselowy czujnik z przodu, który będzie więcej niż wystarczający do wideokonferencji. Ponadto Tab P11 Plus zawiera system redukcji szumów tła, aby wyeliminować niechciane dźwięki w trakcie rozmowy, a dwa mikrofony zajmą się nimi obok nich, aby wzmocnić Twój głos. Poza tym możesz również skorzystać z czterech głośników kompatybilnych z Dolby Atmos, aby uzyskać wciągającą jakość dźwięku.

Wreszcie, jeśli chodzi o autonomię, tablet powinien wytrzymać cały dzień pracy dzięki baterii 7700 mAh. W zależności od marki, ta pojemność zapewnia 12 godzin użytkowania.

Patka

A co z innymi tabletami?

Jeśli chcesz poznać inne referencje na rynku, teraz zapraszamy do konsultacji Nasz przewodnik po najlepszych tabletach z ekranem dotykowym w 2021 roku.

Odkryj porównanie najlepszych tabletów w danym momencie, aby wiedzieć, który wybrać, czy to do zabawy, czy do pracy.
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.