Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pakiet Lenovo Tab P11 (z rysikiem, pokrywą i stacją dokującą) traci ponad 100 euro

Tablet Lenovo Tab P11+ został wprowadzony na rynek w 2021 roku i obecnie znajduje się w pakiecie zawierającym etui ochronne, stację dokującą i rysik. Kompletny zestaw jest obecnie objęty 23% zniżką na Boulanger, więc cena spada z 459,60 do 349,99 euro.

Pakiet Lenovo Tab P11 (z rysikiem, pokrywą i stacją dokującą) traci ponad 100 euro

W tym roku, Lenovo odnowiło swoją ofertę tabletów Oferując modele podstawowe, ale także modele średniej i wysokiej klasy, aby sprostać wszystkim budżetom i wszystkim zastosowaniom. Lenovo Tab P11 Plus to jedna z tych nowości na rynku, a jej karta techniczna zawiera kilka punktów, które będą szczególnie odpowiednie dla kreatywnych osób. Na razie jest zawarty w kompletnym pakiecie, który wykorzystuje Promocja około 110 euro.

Najważniejsze cechy Lenovo Tab P11 Plus

  • 11-calowy ekran LCD 2K
  • Cztery głośniki stereo z Dolby Atmos
  • Wyposażony w stację dokującą, pokrowiec ochronny i długopis

Po raz pierwszy opublikowano w 459i60 EUR, pakiet Lenovo Tab P11 Plus z akcesoriami teraz Dostępne o 34999€ na Boulanger.


Jeśli oferta wymieniona w tym artykule nie jest już dostępna, spójrz poniżej na inne oferty dla Lenovo Tab P11 Plus. Harmonogram jest aktualizowany automatycznie.

Półka z eleganckim akcentem

Komputer typu tablet Lenovo Tab P11 Plus ma dyskretny i elegancki wygląd, z dwukolorową aluminiową ramą z tyłu. Jego wszechstronność podkreśla jego ekskluzywny wygląd, a także czyni go niezwykle przenośnym. Jeśli chodzi o ekran LCD, który ma przekątną 11 cali, ma też rozdzielczość 2K, czyli 2000 x 1200 pikseli. Wystarczy zapewnić dobrą jakość obrazu, zarówno do oglądania treści wideo, jak i do komfortowej pracy.

Model stworzony z myślą o produktywności

Podczas gdy przystępny cenowo klasyczny Lenovo Tab P11 jest bardziej przeznaczony do użytku rodzinnego, Tab P11 Plus jest nastawiony na produktywność. Procesor MediaTek G90T, wspierany przez 6 GB pamięci RAM, zapewni wystarczającą wydajność do pracy standardowej i mobilnej. Jeśli chodzi o pamięć, tablet ma 128 GB pamięci, którą można rozszerzyć do 256 GB za pomocą portu karty microSD.

READ  Google Pixel 6a będzie wizualnie identyczny ze smartfonem, który już znasz

Do tabletu dołączono również Lenovo Precision Pen 2, które wesprze w pracy wszystkich twórców, czy to przy rysowaniu graficznym, czy nawet sprawnym i responsywnym robieniu notatek. Tablet ma również 8-megapikselowy czujnik z przodu, który będzie więcej niż wystarczający do wideokonferencji. Ponadto Tab P11 Plus zawiera system redukcji szumów tła, aby wyeliminować niechciane dźwięki w trakcie rozmowy, a dwa mikrofony zajmą się nimi obok nich, aby wzmocnić Twój głos. Poza tym możesz również skorzystać z czterech głośników kompatybilnych z Dolby Atmos, aby uzyskać wciągającą jakość dźwięku.

Wreszcie, jeśli chodzi o autonomię, tablet powinien wytrzymać cały dzień pracy dzięki baterii 7700 mAh. W zależności od marki, ta pojemność zapewnia 12 godzin użytkowania.

Patka

A co z innymi tabletami?

Jeśli chcesz poznać inne referencje na rynku, teraz zapraszamy do konsultacji Nasz przewodnik po najlepszych tabletach z ekranem dotykowym w 2021 roku.

Odkryj porównanie najlepszych tabletów w danym momencie, aby wiedzieć, który wybrać, czy to do zabawy, czy do pracy.
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.