Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

UE chce dopuścić do planowanych przez Mińsk „uprowadzeń” imigrantów

Szefowa Komisji Europejskiej Ursula van der Leyen chce „ustanowić listę blokową” „biurowców i pośredników” współwinnych rządów Aleksandra Łukaszenki.

Artykuł napisany przez

Opublikowany

Aktualizacja

Czas na naukę: 1 minuta.

Nowe stanowisko Brukseli w sprawie kryzysu migracyjnego na Białorusi. Unia Europejska ogłosiła swoją decyzję o dopuszczeniu firm we wtorek, 23 listopada „Zwolennicy” Według przedstawicieli Zachodu repatriację imigrantów do jej granic zaplanował prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko. „Europa nie stoi w obliczu kryzysu migracyjnego, ale próba jego destabilizacji przez dyktatorski reżim nieuznawany przez UE”Szefowa Komisji Europejskiej Ursula van der Leyen oskarżyła Parlament Europejski w Strasburgu.

„Strategia białoruskiego reżimu opiera się na współudziale touroperatorów i ich pośredników., Urszula von der Lein. „Ci imigranci są oszukiwani haniebnymi fałszywymi obietnicami”., oskarżyła. „Dlatego proponujemy ustanowienie blockchain dla wszystkich tras i środków transportu zgodnie z prawem międzynarodowym dotyczącym uprowadzeń i uprowadzeń migrantów”.

READ  „Wojna nerwów” na granicy polsko-białoruskiej