Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Udawać”, „God Drops”, „Cudowna pani Maisel…”

„Udawać”, „God Drops”, „Cudowna pani Maisel…”

menu poranne

Kwiecień rzadko ma wielu rozpieszczonych widzów, którzy nie będą mieli wystarczająco dużo dni lub nocy, aby pochłonąć remake filmu. słabe wymówkiupijasz się Krople BogaCiesz się swoim towarzystwem po raz ostatni Barry’ego Oparte na Pani MaiselEskorta policyjna zbędny I ponownie połącz się z Jennifer Garner dwadzieścia lat później Znany również jako.

„Fałszywe pozory”: położne cierpią

W 1988 roku David Cronenberg rozdzielił Jeremy’ego Ironsa, powierzając mu podwójną rolę Elliota i Beverly Mantle, jednojajowych bliźniaków, nowojorskich położników specjalizujących się w leczeniu niepłodności, dewiacyjnych i wrażliwych bohaterów. słabe wymówki. Trzeci wiek później dramaturg i scenarzysta (Zwykli ludzieBrytyjka Alice Birch powraca do tego pomysłu podczas monozygotycznej zmiany płci: Rachel Weisz jest odpowiedzialna za ogromny wyczyn, jakim jest danie życia bliźniaczce płaszcza, Elliotowi, narkomanowi, alkoholikowi, który zobaczy siebie jako doktora Frankensteina. Zapłodnienie in vitro. Uległa, krucha Beverly widzi wyzwolenie w spotkaniu z Genevieve (Brittney Oldford), pacjentką, która zostaje jej kochanką.

Zaprezentowane na festiwalu w Cannesry dwa pierwsze odcinki obiecywały oszałamiające zanurzenie się w udręczonych duszach bohaterów filmu (tak było w przypadku filmu Cronenberga), ale także ujawnienie perwersji medycyny dla bogatych. Poświęcony prawie w całości wieczorowi, podczas którego lekarze Mantle próbują przekonać patronkę (Jennifer Ehle, która wariuje z powodu przerażającego przeziębienia) do sfinansowania kliniki, którą chcą otworzyć, odcinek drugi osiąga wyżyny pisania i interpretacji, które są wystarczające, aby uzasadnić istnienie słabe wymówki. T.

słabe wymówki, Serial Alice Birch na podstawie filmu fabularnego w reżyserii Davida Cronenberga, z udziałem Rachel Weisz, Jennifer Ehle i Brittney Oldford (USA, 2023, 5 x 55 min). Prime Video, w całości 21 kwietnia.

Ostatnia rzecz, którą do mnie powiedział: thriller o słodko-gorzkim tonie

Zaadaptowane przez Laurę Dave z jej powieści o tym samym tytule, Ostatnia rzecz, którą mi powiedział Powraca do nieco zużytego pojęcia thrillera: mąż, którego odkrywamy, nie jest tym, za kogo go uważamy. Mężczyzna, o którym mowa, ma cechy Nikolaja Costera-Waldau (gra o tron), jest dyrektorem start-upu, wdowcem, ojcem dwójki nastolatków i właśnie poślubił Hannah. Jego nagłe zniknięcie, gdy zatrudniająca go firma jest przedmiotem śledztwa w sprawie defraudacji, prowadzi jego żonę i córkę do pogodzenia się ze sobą (odkrycia na nowo) przeszłości.To człowiek, który wydaje się żyć dwoma życiami.

READ  Niezwykła podróż polskiego oficera pochowanego w Tarbes

Pozostało Ci 73,45% tego artykułu do przeczytania. Poniższe informacje są przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.