Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter zawiesza konto dr Roberta Malone, pioniera posłańca RNA

Portal społecznościowy zawiesił konto Roberta Malone, a następnie ponad 500 tysięcy osób, z nieznanego powodu. U źródeł odkrycia związanego z opracowaniem szczepionek RNA jest ono również ważne dla szczepienia dzieci.

30 grudnia tego popołudnia konto Dr Robert Malone był niedostępny przez kilka godzin na Twitterze, gdzie śledziło go prawie 516 000 Obserwujący. Robert Malone jest biologiem molekularnym, epidemiologiem i specjalistą od chorób zakaźnych, który pracował nad mRNA. Stało za odkryciem jego zdolności do penetracji ludzkich komórek i napędzania ich do produkcji białek: przełom, który umożliwił dalszy rozwój szczepionek RNA – takich jak te przeciwko Covid-19 od Pfizer/BioNTech i Moderna. Twitter nie od razu skomentował tego komentarza.

na jego konto kabelRobert Malone odpowiedział na tę wiadomość następującymi słowami: „To znaczy […] Że straciliśmy istotny element w naszej walce o zapobieganie nakładaniu tych szczepień na dzieci i położenie kresu korupcji naszych rządów, a także korupcji przemysłu medycznego, przemysłowego i farmaceutycznego”.

Podczas pandemii Robert Mallon stał się krytykiem wielu polityk, które zostały wdrożone w celu zwalczania rozprzestrzeniania się Covid-19. Jeśli zaleca szczepienie populacji wysokiego ryzyka – takich jak osoby starsze lub osoby z chorobami współistniejącymi – i deklaruje, że są one osobiście zaszczepione ze względu na wiek, z drugiej strony uważa się, że u młodych ludzi i dzieci istnieje ryzyko szczepienia przeciwko Covid -19 ze szczepionkami RNA przewyższają korzyści.

Jak wskazano uruchomićRobert Malone promuje również w imieniu Reliance Life Sciences Group Covid szczepionka „Tradycyjny”, RelCovaxTM, „konkurent” szczepionek mRNA.

Malone sprzeciwia się uodparnianiu dzieci szczepionkami informacyjnymi RNA

12 grudnia w filmie opublikowanym w Internecie Robert Malone był wprost przeciwny szczepieniu dzieci szczepionkami mRNA, w tych terminach, które przekazał uruchomić : „Jestem lekarzem i naukowcem, ale co najważniejsze, jestem ojcem i dziadkiem […] Jestem zaszczepiona przeciwko Covidowi i ogólnie jestem za szczepionką. Całą swoją karierę poświęciłem opracowywaniu bezpiecznych i skutecznych sposobów zapobiegania i leczenia chorób zakaźnych”.

Twoje dzieci nie stanowią zagrożenia dla rodziców ani dziadków. W rzeczywistości jest odwrotnie

Następnie podnosi „trzy podstawowe punkty”, które rodzice, jak mówi, powinni wziąć pod uwagę „zanim je wezmą”. [la] Nieodwracalna decyzja o „zaszczepieniu” dziecka: Pierwsza to wstrzyknięcie genu wirusa do komórek dziecka. [Il] Sprawia, że ​​jego organizm wytwarza toksyczne białka kolczaste. Białka te często powodują trwałe uszkodzenie ważnych narządów u dzieci. […] Drugą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że ta nowa technologia nie została odpowiednio przetestowana. Potrzebujemy co najmniej pięciu lat testów i badań, zanim naprawdę zrozumiemy zagrożenia związane z tą nową technologią. Ostatnia uwaga: powodem, dla którego proponują ci zaszczepienie dziecka, jest kłamstwo. Twoje dzieci nie stanowią zagrożenia dla rodziców ani dziadków. W rzeczywistości jest odwrotnie. Ich odporność po otrzymaniu Covida jest niezbędna, aby uratować twoją rodzinę, a nawet świat przed tą chorobą”.

READ  Co by było, gdyby wszechświat nie miał kształtu, o którym myślimy?

Naukowiec podsumowuje: „Analiza korzyści i ryzyka jest całkowicie nieodpowiednia dla tych szczepionek, jeśli chodzi o dzieci”.

Robert Mallon, którego stanowiska nie osiągają konsensusu w środowisku naukowym, jest oskarżany przez swoich krytyków o rozpowszechnianie fałszywych informacji na temat szczepionek i zachęcanie przeciwników szczepień swoimi wypowiedziami. Podobnie jak inne amerykańskie sieci społecznościowe, Twitter posiada zasady dotyczące „dezinformacji” na temat zdrowia na swojej platformie.