Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Tutaj wszystko się zaczyna” przed 2 lutego 2024 r.: Carla całuje Berenice (podsumowanie zaawansowane, odcinek 854)

„Tutaj wszystko się zaczyna” przed 2 lutego 2024 r.: Carla całuje Berenice (podsumowanie zaawansowane, odcinek 854)

„Here It All Begins” zawiera szczegółowe i pełne podsumowanie 855 odcinka serialu Piątek, 2 lutego 2024 r. — W nowym odcinku ITC emitowanym w piątek o 18:30 w TF1 Carla spieszy, aby pomóc Berenice i Billy'emu w podjęciu decyzji.

© Przechwytywanie wiadomości/TF1

Poprzednie podsumowanie „Here It All Begins” z czwartku, 1 lutego 2024 r. w serwisie News Actual Dostępne także w Internecie.

Spoilery ITC są również dostępne do 16 lutego 2024 r. Przyjemna lektura.

Podsumowanie zapowiedzi odcinka „Here It All Begins” z 2 lutego 2024 r

Gaetan okłamuje Joachima

Jim z Penelopą i Malikiem. Gaetan podsłuchał, jak Jim mówił o powieściach erotycznych Berenice i o tym, że podoba jej się Rose Latour. Ostrzega go, aby przestał mówić o swoim koledze, bo inaczej go ukarze. Jim uważa, że ​​ma prawo powiedzieć, co myśli. Gaetan odpowiada, że ​​ma pełne prawo dać mu 20 podciągnięć, aby go uspokoić. Jim prowokuje go i rzuca wyzwanie, aby zrobił to z nim. Przegrany przygotuje dla wszystkich słodycze. Gaetan daje się przekonać. Trwalszy, wygrywa zakład. Joachim ma wątpliwości. Gaetan zapewnia przyjaciela, że ​​nie brał sterydów i wmawia mu, że pozbył się wszystkich tabletek. Joachim przeprasza, że ​​w niego zwątpił. Nieco później Gaetan poszedł do ogródka warzywnego i wziął tabletkę. Ale Solal do niego dzwoni. Zaskoczony Gaetan upuszcza butelkę narkotyków. Solal widzi, jak bierze tabletki i pyta, czy jest chory. Gaetan potwierdza, że ​​wszystko jest w porządku i podnosi butelkę, gdy tylko Solal wychodzi.

Billie podejmuje decyzję

Vic jest w stołówce z Billym i Tomem. Młoda kobieta wyznaje przyjaciółce, że podsłuchała rozmowę de Chesnay'a z Mathilde Carmel, pałacową oficerką rekrutacyjną. Vick dodaje, że ten ostatni mówił o cechach rasowych i programach różnorodności. Billie szybko zdała sobie sprawę, że jej kolor skóry był kolejnym argumentem za jej wyborem.

READ  Program specjalny "Przyjaciele" pojawi się 27 maja, z udziałem Justina Biebera i Lady Gagi

Billy umawia się z Mathilde w Double A i pyta ją, czy wybrała ją, ponieważ jest czarna. „Częściowo” – przyznaje pałacowy rekrut. Mathilde wyjaśnia, że ​​Srebrny Lew wdrożył politykę włączania i stara się podkreślać bardziej zróżnicowane profile. Billie wolałaby zostać wybrana ze względu na swoje umiejętności, niż cechy, których nie wybrała. Mathilde zapewnia młodą kobietę, że jest utalentowana. Billie jest rozdarta między wartościami moralnymi a możliwościami kariery. Chce mieć czas na przemyślenie.

Po nabożeństwie Stanisław gratuluje Billy'emu. Korzystając z okazji, rozmawia z nią o wahaniach związanych z przyjęciem na staż. Następnie Billie pyta Stanislausa, czy wybrał ją na stanowisko kierowniczki hotelu, ponieważ jest czarną kobietą. Stanislas mówi młodej kobiecie, że jej płeć i kolor skóry nie znajdują się na jego liście powodów, dla których ją wybrał. Billie myśli, że w końcu zrezygnuje z tego szkolenia. Chce być wybrana wyłącznie ze względu na swoje umiejętności.

Jednak Carla akceptuje Berenice

Dzień wcześniej Berenice została publicznie upokorzona. Wczesnym rankiem Constance próbuje uspokoić siostrę i zapewnić ją, że nie zrobiła nic złego, pisząc powieści erotyczne. Potwierdza jej odwagę w znoszeniu swoich fantazji. Berenice nie wie, czy jej siostra się zastanawia, ale bardzo chce, żeby wiedziała, że ​​nie wyobraża sobie Rose Latour. Bez względu na to, co się stało, Berenice nie miała odwagi, aby dzisiaj wrócić do instytutu. Ale natychmiast otrzymuje wiadomość tekstową od Antoine’a Merela. Chce ją teraz zobaczyć.

W instytucie Bérénice przysięga Antoine’owi i Rose, że nie wie, w jaki sposób jej tekst dostał się w ręce profesorów. Antoine wyjaśnia młodej kobiecie, że chcą się z nią spotkać, aby dowiedzieć się, jak się czuje. Berenice przyznaje, że nie czuje się dobrze. Antoine zwraca uwagę, że to, co wydarzyło się wczoraj, było molestowaniem i że w żadnym wypadku nie powinna cierpieć z tego powodu. Chce, żeby wiedziała, że ​​instytut jest z nią. Rose dodaje, że ją wspierają i zostaną z nią do końca. Na granicy łez Berenice mówi Rose, że bardzo jej przykro. Nie chciała go wciągać w tę historię. Berenice wyjaśnia, że ​​pisząc swoje powieści tak naprawdę nie myślała o tym. Róża ją uspokaja. Jest także autorką. Doskonale wie, że autorzy inspirują się tym, co ich otacza, i że nie oznacza to, że myślą i czują to, co piszą. Rose dodaje, że Berenice nie musi się przed sobą ani nikomu tłumaczyć. Antoine pyta młodą kobietę, czy wie, czy ktoś może znać ten tekst. Berenice ma wątpliwości, ale nie chce nikogo niesłusznie oskarżać.

READ  Harmonogram, publiczność, goście ... wszystko, co musisz wiedzieć o narodowym hołdzie dla Jean-Paul Belmondo w czwartek w Invalides

Niedługo potem Carla dołącza do Berenice w ogrodzie warzywnym i opowiada o swoich ekscytujących wieściach. Berenice powiedziała mu, że to fantazja. Nie jest bohaterką swojej książki i nie przepada za Rose. Następnie Carla przeprasza za to, co powiedziała mu w środę. Dodaje, że Cardone napomknął jej o swoim homoseksualizmie. Berenice wierzy, że Ethan powiedział swojej matce, że lubi dziewczyny. Carla jest przekonana, że ​​jego powieści drukowali Cardone lub Ethan. Berenice nie chce skonfrontować się z Ethanem. Czuje, że wycierpiała już wystarczająco dużo i nie chce już o tym myśleć. Ale wkrótce potem Carla wpada na Ethana i atakuje go werbalnie. W końcu wyznał jej, że jego matka podsłuchała rozmowę między nim a Berenice, w której powiedziała, że ​​lubi dziewczyny. Ale nie może uwierzyć, że jego matce udało się wydrukować powieści Bereniki. Carla uważa inaczej i sugeruje, że jej matka jest chora psychicznie. Ton między nimi wzrasta. Rose przyłapuje ich na kłótni i prosi Ethana, aby zostawił ją z Carlą. Rose zdaje sobie sprawę, że jej biologiczna córka jest zła, ponieważ jej przyjaciółka jest nękana, i radzi jej, aby zmieniła strategię, aby pomóc Berenice.

Niedaleko Cardone spotyka się z Livio i gratuluje mu reakcji na ulotki. Livio nie ma wyrzutów sumienia, ale nie jest zbyt dumny z tego, co zrobił. Cardone powiedział jej, że dotrzyma słowa. Gdy szef kuchni Moreira przybędzie do instytutu, porozmawia z nim o swoim projekcie restauracji i będzie mógł się z nią spotkać. Z drugiej strony nikt nie powinien do tego wracać. Livio pyta Cardone, czy wie, przez co przechodzi Berenice. „Zemściłam się, bo Carla nadepnęła na twoje małe ego, więc oszczędź mi tych małych lekcji moralności” – odpowiada Annabelle.

Studenci gromadzą się w amfiteatrze. Czekają na Antoine’a Merela. Ale David komentuje powieści Berenice i pyta Carlę, czy wiedziała, że ​​jej przyjaciółka fantazjuje o jej biologicznej matce. Wściekła Carla broni Berenice. Jim pyta młodą kobietę, dlaczego tak bardzo jej broni. Wtedy Carla oświadczyła, że ​​kocha Berenice i nie odważy się tego powiedzieć. Następnie pocałowała swoją przyjaciółkę na oczach zdumionych oczu pozostałych uczniów… Carla szepnęła następnie do ucha Berenice, że uczniowie teraz zostawią ją w spokoju, skoro myśleli, że są razem. Berenice obwinia strajk.

READ  Elie Chamoun niedawno rozstał się: Ogłasza dziwną separację...

Znajdź „Here It All Begins” od poniedziałku do piątku o 18:30 w TF1, tuż przed „Jutro należy do nas”. Oraz w powtórce na platformie TF1+.