Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trend został potwierdzony w przypadku Pochettino i Zidane!

Nasze rozpoczęcie Mistrzostw Świata Top 10: Najbardziej dochodowe konwersje w historii

Czy Ole Gunnar Solskjaer stworzy zestaw muzycznych krzeseł? Ponieważ Norweg został wczoraj zwolniony przez Manchester United, nie jest tajemnicą, że Czerwone Diabły wybrały Mauricio Pochettino na jego następcę. Transkrypcja potwierdzona przez Le Parisien potwierdza, że ​​wszystkie opcje są teraz otwarte dla przyszłości obywateli Murphy’ego. Co więcej, nikt z wicemistrza Francji nie da się zwieść poczynaniom jego trenerów. Wiedzą, że jego odejście jest nieuniknione, czy to teraz, czy latem. Jego klan również będzie miał misję, ponieważ nadal podsyca plotki, podczas gdy faktycznie chciał opuścić w czerwcu ubiegłego roku.

Zidane w bramce Paris Saint-Germain!

Kolejna informacja potwierdzona przez media w Ile-de-France, związana z Zinedine Zidane! Mistrz świata z 1998 roku byłby priorytetem paryskich przywódców, gdyby Pochettino odszedł. Ostatnio obie strony nawiązały kontakty, podczas gdy QSI utrzymuje przyjazne stosunki z Francją. Nawet trudne PSG skusiłoby Zizou, nawet jeśli nie zostało to zbadane. Dwa trendy potwierdzają też Abdullah Bulma, który potwierdza, że ​​Argentyńczyk za kulisami ogłasza chęć powrotu do Anglii, podczas gdy „ZZ” nie wyklucza powrotu do ojczyzny, do którego zbliżyli się Katar. sprawa do naśladowania.

podsumować

Podczas gdy Mauricio Pochettino zawsze chciałby wrócić do Premier League, Zinedine Zidane będzie na celowniku Paris Saint-Germain. Rzeczywiście, Le Parisien i Abdullah Bulma potwierdzają informacje opublikowane w ostatnich godzinach.