Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo – Mercato: Cristiano Ronaldo dołączy do Al-Nassr w Arabii Saudyjskiej, według hiszpańskich gazet

Cristiano Ronaldo dołączy do Al Nasr w Arabii Saudyjskiej

Marka Ogłoszono, że Cristiano Ronaldo podpisze kontrakt z saudyjskim klubem Al-Nasr na dwa i pół sezonu, począwszy od pierwszego stycznia przyszłego roku. Portugalski napastnik ma zarabiać blisko 200 mln euro rocznie, co daje mu daleko w czołówce rankingu najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Obecnie przebywa w Katarze z Portugalią, aby rywalizować w Pucharze Świata, CR7 jest wolny od jakiegokolwiek kontraktu od czasu rozwiązania „za obopólną zgodą” jego kontraktu z Manchesterem United. Tym samym Rudi Garcia będzie nowym trenerem pięcioletniej Złotej Piłki, a Alvaro Gonzalez jednym z jego kolegów z drużyny.

OL wyznacza „ostateczny termin” na 7 grudnia

OL Groupe przerwała milczenie w sprawie przejęcia klubu przez Textora komunikatem prasowym. „W świetle postępów poczynionych w ciągu ostatnich 48 godzin, sprzedający i OL Groupe zgodzili się dać firmie Eagle termin 7 grudnia 2022 r. na osiągnięcie ostatecznego porozumienia”. Tym samym kontrakt Johna Textora ma czas do środy na sfinalizowanie przejęcia klubu.

Więcej informacji tutaj.

OL: Sprzedaż jest nadal w toku po tablicy w niedzielę

Chociaż OL potwierdził w komunikacie prasowym zawarcie w ten weekend sprzedaży udziałów klubu Johnowi Textorowi, nic nie zostało jeszcze zlikwidowane. Zarząd OL Groupe zebrał się dobrze w niedzielę o 21:00, ale nic nie zostało jeszcze wyjaśnione w sprawie podjętych decyzji. Miał orzekać w sprawie zamknięcia sprzedaży klubu amerykańskiej firmie Eagle Football. Aby sprzedaż mogła dojść do skutku, obie strony potrzebują zgody Crystal Palace, którego Textor jest partnerem, oraz angielskiej Premier League, ale niektórzy partnerzy Amerykanów z londyńskiego klubu nie byliby faworyzowani przy sprzedaży. Dostęp. Crystal Palace w piłkarskiej stolicy Orła. OL powinien komunikować się w ciągu dnia o sytuacji.

Więcej informacji tutaj.

Milan prowadzi negocjacje w sprawie przedłużenia Liao

Poinformował o tym także trener Rossonero, Stafano Pioli Sky SportsMilan prowadzi obecnie rozmowy z Rafaelem Leao na temat „zadowolenia” z klubu Lombard. Klan reprezentanta Portugalii prowadzi negocjacje z dyrektorem sportowym Paolo Maldinim w sprawie przedłużenia jego kontraktu o półtora roku.

READ  Merkato | Mercato – Paris Saint-Germain: Czy po przemówieniu Laporty PSG powinien obawiać się powrotu Messiego do Barcelony?

Dzień dobry wszystkim

Witamy w naszej transmisji na żywo, aby poznać najnowsze informacje i plotki napędzające rynek transferowy w czasie rzeczywistym, mniej niż miesiąc przed otwarciem zimowego okienka transferowego.