Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przyjaźń Mbappe-Hakimi trwa w Katarze

Marokańczyk Kylian Mbappe odwiedził Ashrafa Hakimiego – swojego kolegę z drużyny w Paris Saint-Germain – w poniedziałek, dzień po zwycięstwie The Blues nad Polską (3:1) w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Duet pisarz i zawodnik meczu, Kylian Mbappe, zrobił wielkie show w niedzielę podczas zwycięstwa Francji nad Polską (3:1) w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022. Trójkolorowi zawodnicy według obecnego trenera Najlepszy strzelec turnieju (5 bramek) postanowił odwiedzić swojego przyjaciela Ashrafa Hakimi.

Konto na Twitterze katarskiego kanału beIN Sports obiegło zdjęcia ze spotkania obu partnerów w Paris Saint-Germain w hotelu w Doha.

>> Wszystkie informacje o The Blues podczas mundialu w Katarze

Sądząc po dekoracjach przy wejściu do lokalu, Kylian Mbappe odwiedził swojego kolegę bezpośrednio w Moroccan Hotel Choice. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę harmonogram graczy.

O ile Francuzi skorzystali z dnia wolnego po awansie Błękitnych do ćwierćfinału mistrzostw świata, o tyle Marokańczyk nie będzie mógł opuścić zgromadzenia Atlas Lions przed pojedynkiem z Hiszpanią we wtorek (16.00). Koniecznie specjalna 1/8 finału dla marokańskiego praworęcznego urodzonego w Madrycie i trenowanego w Realu.

Jak The Blues spędzili dzień odpoczynku?

Podobnie jak Kylian Mbappe, który w najbliższą sobotę zmierzy się z Anglią o miejsce w 1/8 finału, Ashraf Hakimi również ma nadzieję zagrać w ćwierćfinale mistrzostw świata przeciwko zwycięzcy meczu Portugalia-Szwajcaria.

Podczas gdy francuska gwiazda i gwiazda Paris Saint-Germain pojechała spędzić trochę czasu ze swoim przyjacielem, pozostali członkowie trójkolorowej grupy wykorzystali wolny dzień.

Jako pierwsi otrzymali pozwolenie na opuszczenie swojej bazy, co umożliwiło Niebiesko-niebieskim pójście na zakupy, lunch do miasta lub po prostu, jest to opcja wybierana przez wielu, spokojny pobyt w hotelu z rodzinami.

Dla Kyliana Mbappé, podobnie jak dla innych, tylko jedna rzecz naprawiła personel: powrót o 20:30 na grupową kolację. W ten sposób zamienia się w ćwierćfinał z Anglią.

READ  Cyryl Jean pokonuje Aleksandra Wołkowa!