Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja Francja – Polska: O której godzinie i na jakim kanale oglądasz na żywo mecz piłki ręcznej?

Transmisja Francja – Polska: O której godzinie i na jakim kanale oglądasz na żywo mecz piłki ręcznej?

W ostatnim meczu przygotowawczym Blues pokonali Egipt (33:32) i byli gotowi przystąpić do rywalizacji o tytuł mistrza świata. Kylian Villeminou i Benoit Concaud są jednak kontuzjowani i nie wezmą udziału w pierwszym spotkaniu z Polską. Ze swojej strony Biało-Czerwoni grają u siebie i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć bilet do rundy zasadniczej. W tych liniach dowiesz się o terminach i kanałach, za pośrednictwem których będzie można śledzić transmisję na żywo meczu piłki ręcznej Francji i Polski !

Francja – Polska: O której godzinie i na jakim kanale oglądacie mecz?

W tę środę, 11 stycznia o 21:00, TFX i beIN Sport 1 Brał udział w transmisji meczu Francji z Polską. Marie Batrox, Thierry Omer i Daniel Narcisse spotkają się z Wami o 20:00 w programie przedmeczowym, zanim ustąpią miejsca na otwarcie zawodów. Na skraju boiska Thomas Ferro-Viches i François-Xavier Houllet komentują poczynania francuskich zawodników. Po zakończeniu spotkania dziennikarze sportowi wracają na antenę, aby złożyć raport.

Śledź Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn na beIN SPORTS

Wszystkie mecze francuskiej drużyny można znaleźć na stronie Oferta subskrypcji RMC Sport + beIN SPORTS w cenie 29 euro miesięczniez dwunastomiesięcznym zobowiązaniem. Kanały RMC Sport transmitują także największe zawody w piłce nożnej, mieszanych sztukach walki i boksie przez cały rok. Możesz więc śledzić mecze i transmisje sportowe na żywo lub w powtórce na komputerze, telewizorze, tablecie, smartfonie i aplikacji RMC Sport.

Kliknij tutaj aby Znajdź ofertę RMC Sport + beIN SPORTS

READ  Messi i Argentyna rywalizują o władzę w Hiszpanii