Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transfery.  Top 14 – Informacje olimpijskie Midi.  W świetle napięcia Mohamed Al-Tarrad chce podpisać kontrakt z Bernardem Laporte i Montpellier

Transfery. Top 14 – Informacje olimpijskie Midi. W świetle napięcia Mohamed Al-Tarrad chce podpisać kontrakt z Bernardem Laporte i Montpellier

informacje o olimpijskich midi. Świeża porażka Montpellier z Perpignan oznacza nieudany początek sezonu dla MHR, które obecnie znajduje się na ostatnim miejscu w pierwszej czternastce. W Hérault przeszczep Richarda Cockerilla nadal się nie udaje, a prezydent Mohammed Al-Trad otwiera nową drogę. Jak to często bywa, prowadzi to do Bernarda Laporte…

Początek sezonu MHR może pozostawić swoje ślady. Pokonany ponownie w tę sobotę w Perpignan Park (23-16)Héraultais zajmuje obecnie ostatnie miejsce w czołowej 14-tce z zaledwie jednym zwycięstwem w siedmiu meczach. Porażka dla prezydenta Mohameda Al-Trada? Jednak na początku tygodnia zwlekał, W kolumnach midi libre„, wyjaśniając w szczególności: „Nie ma podstawowych problemów. Nie wierzę w to, że wszędzie jest ogień. Nie zejdziemy na Pro D2, co! […] Nie ma sensu się zmieniać. Myślę, że w takiej sytuacji należy uzbroić się w cierpliwość. Al-Tradad dodał:Jeśli w ciągu trzech tygodni przyniosą jeszcze trzy porażki, to może nie być już tak samo. Ale za kulisami szef Ministerstwa Praw Człowieka przewiduje katastrofalny scenariusz…

Z naszych informacji wynika, że ​​w ostatnich dniach cruiser wznowił aktywne kontakty ze starym przyjacielem: Bernardem Laporte, byłym prezesem Francuskiej Federacji Piłki Nożnej (2016-2023), trenerem XV reprezentacji Francji (2000-2007), któremu: zaangażował się już w 2016 r. W Ministerstwie Zasobów Ludzkich na zakończenie swojej przygody w Tulonie.

Rola dyrektora odpowiedzialnego za sprawy sportowe

Los trenera Richarda Cockerilla, którego przeszczep powoli przebiega i jest już zagrożony, nie jest bezpośrednio powiązany z przybyciem (lub nie) Bernarda Laporte do Herault. Byłby to jednak nowy sygnał braku zaufania.

W MHR Laporte pozostanie na boisku, ponieważ zaproponowano mu stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za sprawy sportowe. Jego pierwsze zadanie: popracować nad obecnym personelem i dokonać niezbędnych poprawek, aby ponownie uruchomić urządzenie. Co zwiększyłoby presję na Cockerilla.

READ  Kolarstwo - BikeExchange-Jayco: Groenewegen powróci na Tour de France

W ostatnich dniach kilkakrotnie kontaktowano się z Laporte i otrzymał ustną ofertę na to stanowisko. To prośba, na którą trzeba odpowiedzieć w ciągu najbliższych dni.

Niecały rok okaże się, jak takie podpisanie zostanie przyjęte. Skazanie obu mężczyzn W razie Aktywna korupcja, handel wpływami i niewłaściwe wykorzystanie aktywów korporacji.

Przypominamy, że Muhammad Al-Trad został skazany 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu i grzywna w wysokości 50 000 euro. Ze swojej strony Bernard został skazany na 3 lata więzienia (z czego jeden rok w zawieszeniu) i grzywnę w wysokości 50 000 euro za cztery podobne zarzuty.