Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transfery: Gianluigi Donnarumma, który podpisze kontrakt z Paris Saint-Germain, wysyła pożegnalną wiadomość do fanów Mediolanu.

25 października 2015 Gianluigi Donnarumma Pierwszy mecz w swojej zawodowej karierze rozegrał z AC Milan w wieku 16 lat i 8 miesięcy. Od tego czasu bramkarz bardzo się rozwinął. Po sześciu sezonach jako start w golach klubu z Lombardii i jego ostatnim europejskim tytule z Włochami, Gianluigi Donnarumma w nadchodzących godzinach będzie walczył z Paris Saint-Germain. A w wiadomości opublikowanej we wtorek wieczorem na Instagramie najlepszy gracz w euro pochwalił kibiców AC Milan. Klub, który opuszcza, nie ma żadnego kontraktu.
Od ośmiu lat noszę tę koszulę z dumą (Przybył o 14). Przeżyłem niezwykłe lata, których nigdy nie zapomnę. Teraz czas się pożegnać. To był wybór, który nie był łatwy i nie wystarczał, by to wyjaśnić. Być może nie da się tego nawet wytłumaczyć, bo najsilniejszych uczuć trudno przełożyć na słowa. Czasem mogę powiedzieć, że chodzi po prostu o zmianę, stawienie czoła różnym wyzwaniom i rozwój.Napisał: „. W Paryżu czeka go XXL Challenge: stać się numerem jeden kosztem Keylor NavasKtóry miał bardzo udany sezon w stołecznym klubie.

Nasz typowy europejski zespół

READ  Słowacja. O której godzinie i na jakim kanale oglądać mecz? . sport