Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mbappe lub Haaland, Real chce uderzyć tego lata

Pomimo swoich ograniczonych możliwości Real Madryt nie ma zamiaru pozostawać w tym sezonie. Najlepszy napastnik powinien podpisać kontrakt tego lata, pukamy do Merengue.

Kylian Mbappe lub Erling HaalandIstnieją dwie przyszłościowe perspektywy, na które Biały Dom przygląda się już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że cud PSG od dawna obiecuje realAle odejście Zinedine Zidane nie miało na celu ułatwienia tego procesu. Z drugiej strony jego stosunek do Paryż Saint-Germain – I ta propozycja przedłużenia kontraktu przy ignorowaniu – daje nadzieję całemu Madrytowi. Nawet w tych niespokojnych czasach.

Hiszpańska gazeta sportowa Marca potwierdza to: w zarządzie Meringue walczy się o wielki letni hit, bez względu na koszty. Chociaż wydaje się, że w dzisiejszych czasach trendem jest werbowanie dzieciaka Bundy bez żadnej rekompensaty w przyszłym roku, sytuacja nagle się zmieniła; Real Madryt stara się zapewnić sobie środki do realizacji swoich ambicji, jako Juventus Kto nie zawahał się wziąć ogromnego kredytu na zaspokojenie swoich pragnień CR7.

Równanie Haalanda i Raioli

Finansowe fair play najwyraźniej nie jest już hamulcem, szalony pomysł głośnego przeprowadzki tego lata do Madrytu nabiera tempa. Gdyby nie Mbappe, mógłby to być norweski Haaland, ale może trudno go złapać. Poza ceną do negocjacji Borussii DortmundNajpierw musimy się pogodzić z potężną Mino Raiolą. Jednak według Sky Sports, główny włosko-holenderski agent zamierza zarobić dla swojego maleństwa co najmniej 40 milionów euro w tej transakcji jeden na jednego.

W końcu dla tego riala szukającego strzelca o głośnej nazwie najlepsza możliwa alternatywa może mieć atrybuty سم Robert Lewandowski. Słup jest wyraźnie powiązany z Casa Blanca, tak jak był powiązany z ربط Bayern Do czerwca 2023 będzie skłonna poświadczyć AS, aby obniżyć swoje oczekiwania płacowe do jednego dnia noszenia kurtki merengue. Gazeta zdradziła nawet tożsamość potencjalnego zastępcy w Monachium: młodego wątku Cody’ego Gakbo z Eindhoven, który jest bardzo zadowolony z nowego trenera Bawarii Juliana Nagelsmanna.

READ  Orleans zakwalifikował się po dzwonku, Angers, Antibes i Vichy odpadli

Przeczytaj także:Mbappe odrzucił ogromną propozycjęDla Mbappe zdecydował Real Madryt!Mbappe, dotkliwe przeziębienie w Hiszpanii!Mbappe, wielki dowód jego przyszłościRuthen ponownie popycha Mbappe