Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Cruise przeniesie swoje studio filmowe w kosmos na stację kosmiczną!

Tom Cruise, który ma kręcić sceny do filmu w reżyserii Douga Lymana na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, będzie miał swoje studio na orbicie. Nazwany SEE_1, moduł ten zostanie dołączony do części Axiom stacji kosmicznej. Jego uruchomienie planowane jest na wrzesień 2024 roku.

Będziesz również zainteresowany


[EN VIDÉO] SpaceX: Przeżyj ponownie udany start pierwszego załogowego lotu Smoka Załogi
Po raz pierwszy w historii podboju kosmosu prywatna firma przeprowadziła misję załogową. Firma SpaceX, założona niespełna 20 lat temu, z powodzeniem uruchomiła własny system transportu kosmicznego z dwoma astronautami na pokładzie podróżującymi na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Falcon 9 wystartował i bez problemu wystrzelił Załogowego Smoka na orbitę.

Przyszli producenci filmowi nakręcą amerykańskiego aktora Toma Cruise’a w kosmosie w samolocie Międzynarodowa Stacja KosmicznaOgłosili, że planują połączyć studio z częścią Axiom of złożona orbita. Podpisali kontrakt z firmą Axiom Space na realizację tej jednostki. Szczegóły finansowe kontraktu studia z Axiom nie zostały ujawnione. Niewiele wiemy o tym projekcie filmowym ani o scenach, które zostaną nakręcone, o których Tom Cruise nie mówił publicznie. Kosmiczna firma rozrywkowa, który wyprodukuje film, prowadzi obecnie rozmowy z potencjalnymi inwestorami i partnerami oraz planuje pozyskać nowe fundusze.

Wprowadzenie na rynek tej jednostki ochrzczonej SEE-1, aby Kosmiczna firma rozrywkowa, Odbędzie się on w grudniu 2024 roku. Poszerzy segment Axiom, który firma planuje połączyć ze stacją kosmiczną we wrześniu 2024 roku. Pierwsze dwa komponenty Axiom zbuduje Thales Alenia Space i będą one węzeł Skrzyżowanie ulic węzeł 1 (AxN1) i korpus (AxH). Celem Axiom Space jest uczynienie swojej stacji niezależną i oddzieloną od Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ciągu dziesięciu lat.

To urządzenie ma średnicę 6 metrów, zgodnie z informacją prasową wydaną przez studio Kosmiczna firma rozrywkowa, ten ” Wiodące na świecie studio treści i rozrywki oraz Arena Wszechstronny w przestrzeni Ta jednostka nie zostanie uwzględniona stal. Będzie nadmuchiwany i powinien być zainspirowany technologią stosowaną przez nieczynną już firmę Bigelow Aerospace, która we wrześniu 2016 r. połączyła nadmuchiwany moduł Beam z Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Od tego czasu jednostka ta dowiodła zarówno wytrzymałości, jak i ergonomii. ten NASA Jest nadal używany i używany przede wszystkim do przechowywania materiałów naukowych.

READ  Uczniowie wysyłają kwiaty w kosmos dla Thomasa Pesqueta

Część Axiom będzie oferowana przez SpaceX’s Crew Dragons

Dodanie jednostki, która mogłaby zostać zaadaptowana jako „miejsce rozrywki” dla segmentu Axiom stacji kosmicznej, powinno zwiększyć atrakcyjność komercyjną Axiom Space, która sprzedaje swój segment do wielu rodzajów działalności. Axiom Space, który podpisał kontrakty startowe ze SpaceX, Brama Do czterech liczba misji załogowych, które mają zostać uruchomione z przeznaczeniem Międzynarodowa Stacja Kosmiczna Do 2023 r. Zadania te będą realizowane przez Sokół 9 i załoga smoka DSspaceX.

Pierwsza misja Axiom, AX-1, została ogłoszona w: Marzec 2020, został już zatwierdzony przez NASA i powinien zostać wystrzelony na Międzynarodową Stację Kosmiczną we wrześniu 2024 roku. Docelowo Axiom chce oferować do dwóch prywatnych lotów rocznie na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

NASA: Misja Toma Cruise’a na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej stała się jaśniejsza

Artykuł z Remy Decor Opublikowano 30.10.2020

Oczekuje się, że amerykański aktor Tom Cruise i reżyser Doug Lyman przybędą na Międzynarodową Stację Kosmiczną na pokładzie kapsuły załoga smoka Od SpaceX, czarterowanego przez Axiom Space. Podczas tej dziesięciodniowej misji dwie gwiazdy nie będą zwiedzać. Będą strzelać i strzelać, ale ani scenariusz, ani fabuła nie zostały ujawnione.

Podczas okrągłego stołu, który odbył się podczas edycji 2020 Międzynarodowej Konferencji ntAstronauci (IAC), dyrektor generalny Axiom Space, Michael Suffredini, dokonał przeglądu wszystkich projektów kosmicznych swojej firmy, w tym tych związanych z turystyka kosmiczna. A jako przypomnienie, Axiom Space to plik początek Powstała w 2016 roku, a jej współzałożyciel, Michael Suffredini, był dyrektorem programu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w NASA w latach 2005-2015.

W ramach programu NextStep, którego celem jest otwieranie większej liczby plikóworbitowanie Niski poziom dla sektora prywatnego, NASA wybrała Axiom Space w styczniu ubiegłego roku jako dostawcę od drugiej połowy 2024 r. nowych nadających się do zamieszkania jednostek komercyjnych. przymocowany z przodu Międzynarodowa Stacja KosmicznaWięc będą tworzyć Aksjomat część »Otwarte na turystykę.

READ  Hiszpania: Czy wirus Zachodniego Nilu pojawi się ponownie tego lata? Katalonia pod obserwacją...

Ale główny temat dyskusji był związany z projektem misji załogowej, całkowicie prywatnej, zmierzającej do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ta 10-dniowa misja będzie pierwszą, w której będą przewożeni wyłącznie prywatni astronauci, bez członka załogi z rządowej agencji kosmicznej. Podczas gdy siedem osób podróżowało już na Międzynarodową Stację Kosmiczną jako turyści kosmiczni, wszyscy skorzystali z dostępnych miejsc na misję rosyjską. Sojuz Ufundowany przez rosyjską agencję kosmiczną Roscosmos.

Ten lot jest zaplanowany na październik 2021 na pokładzie kapsuły SpaceX Crew Dragon z trzema niezidentyfikowanymi pasażerami. Wiadomo, że pilotem Crew Dragona będzie 62-letni astronauta Michael Lopez-Alegria. Ten weteran NASA ma na swoim koncie cztery loty kosmiczne. Będzie szkolony przez Axiom.

Film nakręcony na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Michael Suffredini nie chciał ujawnić nazw trzech klipów, ale wierzymy, że dwóch z trzech pasażerów to Tom Cruise, który pojedzie do kompleksu orbitalnego, aby nakręcić film, oraz Doug Lyman, który go wyreżyseruje. Zawdzięczamy temu reżyserowi kilka filmów, m.in. krawędź jutrai pamięć w skórze lub, Pan i Pani Smith.

Obecnie Axiom Space finalizuje umowy ze SpaceX (przewoźnikiem), NASA (która dzierżawi i udostępnia ekipie filmowej amerykańską część Międzynarodowej Stacji Kosmicznej) oraz trzema pasażerami. Interesujące będzie sprawdzenie, czy firma ubezpieczeniowa zobowiązała się do ubezpieczenia lotu i zakwaterowania Toma Cruise’a, który jest jednym z najbardziej bankowalny Na świecie i za wszelką cenę!

AxiomSpace ma nadzieję sfinalizować te kontrakty do końca października, początku listopada, aby zrealizować to zadanie w czwartym kwartale 2021 roku.

Zainteresowany tym, co właśnie przeczytałeś?