Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To oficjalne: The Crew 3 zostanie ogłoszone jutro, do zobaczenia pod koniec dnia! | Xbox One

Artykuł zaktualizowany 30.01.2023 o 20:30: Teraz oficjalne, The Crew 3 zostanie ogłoszone 31 stycznia o godzinie 18:00 (czasu francuskiego). To jest Uzupełnij Twittera The Crew 2 kto potwierdził te informacje.

Oryginalny artykuł: Minęło kilka miesięcy, odkąd usłyszeliśmy o kolejnym The Crew. Prawie pięć lat po premierze Załoga 2zespoły Ivory Tower przygotowują się do odsłonięcia swojego nowego dziecka, które wydaje się być dziś coraz bardziej widoczne.

Zbliża się The Crew Motorfest!

Ilustracyjny obraz z The Crew 3 par Tyre Slayer

Jak wiemy, studio Ivory Tower pracuje nad nową odsłoną serii The Crew o kryptonimie Project Orlando. Nazwa Motorfest istnieje już od jakiegoś czasu, a nowe dane zidentyfikowane przez @ScriptLeaksR6 wydają się potwierdzać tę nazwę.

Jest to w szczególności transmisja obrazu w tweecie dostępnym poniżej, do którego wyraźnie widzimy odniesienie Załoga Motorfestu. Jest to wyraźnie zaczerpnięte od wewnętrznego Insidera na temat następnej gry wyścigowej studia.

Przypominamy, że projekt Orlando był początkowo planowany jako DLC do The Crew 2, ale miał być samodzielnym odcinkiem, biorąc pod uwagę skalę, jaką projekt nabrał w czasie. w październik 2022 rDowiedzieliśmy się konkretnie, że akcja tytułu powinna mieć miejsce na Hawajach, na wyspie Oahu.

Ogłoszenie już wkrótce

Wśród innych rzeczy, które zostały dorzucone, wskazano również, że gra powinna zostać opracowana na nowym silniku, aby nikt nie wiedział więcej.

Tom Henderson również wyczarowuje w felietonach
gry halowe
To, z czym program Insider mógł się skonsultować, sugeruje, że ogłoszenie może nastąpić wkrótce, być może nawet już w przyszłym tygodniu.

Krążą plotki o kolejnych grach Ubisoftu w ten weekend, o czym dowiedzieliśmy się tuż przed tym, nad czym pracuje wydawca Far Cry 7 Plus Far Cry dla wielu graczy.

Jak zawsze, informacje te należy traktować z ostrożnością, aż do oficjalnego ogłoszenia.

READ  Zanieczyszczenie światłem nieba rośnie szybciej niż oczekiwano