Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To jedzenie jest spożywane codziennie i zmniejsza tłuszcz z brzucha

Ten „tłuszcz trzewny’, bardziej znany jako 'tłuszcz brzuszny’, jest typem ośmielać która skupia się i gromadzi na żołądek |.

Jeśli niektórzy ludzie walczą z nią z własnych powodów estetycznych, w niektórych przypadkach też trzeba o to walczyć Powody zdrowotne.

Z pewnością jest nieszkodliwy dla organizmu, gdy jest obecny w rozsądnych ilościach. ale od tego czasu Nadmierny, ekstremistyczny, lekkomyślny, stanowi realne zagrożenie dla organizmu.

Jak tłuszcz z brzucha stanowi zagrożenie dla twojego zdrowia?

Właściwie pamiętajmy, że tłuszcz trzewny jest gruby gromadzą się wokół członkówDokładniej między mięśniami a narządami okolicy brzucha (wątroba i jelita). W ten sposób może uniemożliwić im prawidłowe działanie, gdy są obecne w dużych ilościach i wzrastają Ryzyko cukrzycy, chorób układu krążenia i raka.

Więc lepiej zapobiegać niż leczyć; Pierwszym polem bitwy, na którym należy się skupić, jestjedzenie. Niedawne badania naukowe wykazały również, że umożliwił to pewien owoc Skutecznie redukuje tłuszcz z brzucha. Ten owoc jest po prostu…Prawnik !

Według nauki codzienne spożywanie awokado pomaga zredukować tłuszcz trzewny

Naukowcy z omawianego badania opublikowali w czasopiśmie Dziennik odżywianiaTwierdzi się, że codzienne spożywanie awokado przez 12 tygodni powoduje Znaczna redukcja tłuszczu trzewnego U osób, które przyjmują tę praktykę dietetyczną. Główny badacz badania, Nainan A. Chan, określa, że ​​wspomniany owoc faktycznie wpływa Jak ludzie przechowują tłuszcz?.

Z grubsza, skonsumuj Poprawia dystrybucję tłuszczu wewnątrz ciała. Zamiast w ten sposób walczyć z trzewną tkanką tłuszczową, Zamienia się w tłuszcz podskórny, mniej szkodliwe dla zdrowia. W rzeczywistości w ciągu tych 12 tygodni odsetek trzewnej tkanki tłuszczowej u tych, którzy codziennie jedli awokado, znacznie spadł w porównaniu z tymi, którzy tego nie robili.

Oczywiście biorąc pod uwagę liczebność badanej próby (105 osób), wynik należy spojrzeć z odpowiedniej perspektywy. Naukowcy zwracają również uwagę, że zostało to udowodnione w przypadku kobiet, ale nie w przypadku mężczyzn.

READ  Po powrocie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej japoński miliarder Yusaku Maezawa radzi elitom, aby udali się w kosmos

Przeczytaj także: