Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To będzie ogromny hit”. To już najbardziej oczekiwana gra wideo na PS5 roku, a niedługo po premierze będzie dostępna bezpłatna zawartość.

„To będzie ogromny hit”. To już najbardziej oczekiwana gra wideo na PS5 roku, a niedługo po premierze będzie dostępna bezpłatna zawartość.

Wiadomości z gry „To będzie ogromny hit”. To już najbardziej oczekiwana gra wideo na PS5 roku, a niedługo po premierze będzie dostępna bezpłatna zawartość.

dzielenie się :


Kolejna ekskluzywna produkcja Sony, z niecierpliwością wyczekiwana przez wszystkich posiadaczy PlayStation 5 zainteresowanych grami platformowymi, krystalizuje wszelkie nadzieje producenta. Oczekiwania są tak wysokie, że faktycznie gwarantują bezpłatną zawartość do pobrania!

Mały robot stał się duży

Zostało to ujawnione podczas niedawnej prezentacji PlayStation Showcase, Astro Bot oznacza powrót nowej małej maskotki Sony. Pojawił się wcześniej w misji ratunkowej Astro Bot w 2018 r. – całkowicie w rzeczywistości wirtualnej – oraz w Astro’s Playroom, prawdziwym demo technologii na PS5. Mały robot podpisuje swój pierwszy poważny tytuł. Tytuł, którym zespół Asobi – twórca gry – oraz Sony zajmują się od czasu, gdy Nicolas Doucet, dyrektor studia,… Niedawno ujawniono w Wywiad za pośrednictwem IGN To darmowe DLC zostało już zaplanowane.

Zobacz kontroler PS5 na Amazon

To skupi się na Zapewnienie tzw. dodatkowych poziomów „wyzwania”., krótsze doświadczenia skupiające się na bardzo konkretnych wyzwaniach. Co więcej, jeśli Doucet będzie uważał, aby o tym nie mówić, Obecne już w tytule dwa tego typu poziomy skupiają się wokół ratowania robotów przebranych za niektóre postacie z PlayStation. Nie ma co do tego wątpliwości To DLC wprowadzi więcej scen stworzonych przez Sony, których nie ma jeszcze w podstawowej grze. Ponieważ wydaje się, że istnieje, Istnieje już prawie 150 gwiazd PlayStation, które można odkryć jako botyCiekawie jest wyobrazić sobie, który nowy dzieciak mógłby znaleźć się w centrum uwagi.


Polowanie na gwiazdy

"To będzie wielki hit"jest to już najbardziej oczekiwana gra wideo na PS5 roku i wkrótce po premierze będzie dostępna do bezpłatnej zawartości

Czyż robot PaRappa nie jest uroczy?

Niektórzy gracze mają również nadzieję, że uda im się przejść poziomy zaprojektowane całkowicie wokół tematu wspomnianej sceny. Właściwie, kiedy z nim rozmawiamy o… Roboty Kratos i Atreus można zobaczyć w zwiastunie gryNicole Doucet woli pozostać nieuchwytna. „Młot i kruki Odyna zdradzają go w jakiś sposób, ale to, co dzieje się na tym świecie, nie zostało jeszcze ustaloneWyjaśnia przed zakończeniem:Włącz go, kiedy się pojawiWreszcie to definiuje Sony”Drzwi otworzyły się szeroko” dla wszystkich postaci, które Zespół Asobi może chcieć uwzględnić w grze.

Wygląda na to, że wewnętrzne studia wysłały różne prośby, prosząc o pojawienie się w tytule ich ulubionej postaci. W demie zaprezentowanym podczas Summer Game Fest można było już zobaczyć gwiazdy Playstation, takie jak PaRappa, Lammy, Ratchet i Rivet, Jak i Dexter czy nawet podróżnik z Journey. Wyczekiwany przez graczy PlayStation, W tytuł nie będzie można grać w technologii VR Podobnie jak jego poprzednik, będzie zatem dostępny dla każdego posiadacza PlayStation 5 i tak jest Oczekiwany 6 września.

O PlayStation 5

Wiadomości z gry

PlayStation Plus: 4 „darmowe” gry wideo na PS5 i PS4 w marcu 2024 r., w tym jedna, która Cię pobije (dosłownie)

Wiadomości technologiczne Jvi

PS5: Wydajność wzrosła dzięki najnowszej dużej aktualizacji

Testowanie zaawansowanych technologii

Recenzja PS5: Nasza opinia

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez firmę JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.

READ  Jakie zmiany, zalety i wady