Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tina Turner umiera z powodu długiej choroby: raka, przeszczepu nerki… burzliwej medycznej podróży piosenkarki

W środę 24 maja 2023 roku jej rzeczniczka poinformowała prasę o śmierci amerykańskiej piosenkarki Tiny Turner, po długiej walce z chorobą. Po kilku problemach zdrowotnych gwiazda rocka przeszła burzliwą medyczną podróż.

Jego śmierć jest przypisywana „długotrwałej chorobie”, ale co to jest? Rzecznik piosenkarki nie podał nic więcej, przypisując jej śmierć tajemniczym problemom zdrowotnym.

kariera muzyka Wielokrotnie nagradzany Była najeżona problemami zdrowotnymi, zwłaszcza w ostatnich latach, kiedy musiała przejść intensywne leczenie.

Rak jelita

W 2016 roku padła diagnoza: Tina Turner choruje na raka jelita grubego. W obliczu doniesień stara się „zachować spokój” i polegać na „pewności siebie, optymizmie i radości życia”. Mówi, że używa Medycyna alternatywnatj. homeopatia, aby uniknąć cierpień z powodu skutków ubocznych leczenia, pamiętaj publiczny.

Przeszczep nerki

To zastosowanie alternatywnych terapii przypisywano problemom z nerkami, które nasiliły się w tym okresie. Tina Turner otrzymuje nerkę męża Erwina BachaCo ratuje mu życie, gdy sam pracuje „tylko na 20%”. Podziękujesz mężczyźnie, którego kochasz, za ten gest, obojętny na jego błędną ocenę jakiejś alternatywnej medycyny.

Konsekwencje mojej ignorancji prawie mnie zabiły. Wtedy odkryłem coś niezwykłego w Erwinie: nigdy nie obwiniał mnie za moje błędy. Zamiast tego był szczery, miły i wyrozumiały. Był zdeterminowany, aby pomóc mi przetrwać.

W kwietniu 2017 roku przeszła przeszczep męża. Pod koniec procesu, jak mówi, wie, że jej „medyczna przygoda jeszcze się nie skończyła. Ale oto jestem, wciąż tam jesteśmy, bliżej niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Spoglądam wstecz i myślę o mojej karmie. zrodzony ze zła i radości z bólu. I nigdy nie byłem szczęśliwszy niż się czuję.