Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Till Lindemann: wokalista zespołu Rammstein w centrum systemu seksualnego drapieżnictwa, szokujące odkrycia

Till Lindemann: wokalista zespołu Rammstein w centrum systemu seksualnego drapieżnictwa, szokujące odkrycia

Młode kobiety były świadkami rekrutacji w sieciach społecznościowych w celu spełnienia pragnień seksualnych supergwiazdy, piosenkarza Tilla Lindemanna, w przebieralniach.

Piosenkarka Till Lindemann Z kolekcji Rammsteina Obecnie w centrum wielkich kontrowersji. Został oskarżony o odurzenie młodej kobiety przed balem maturalnym, a dziś jest przytłoczony nowymi zeznaniami dotyczącymi seksualnego drapieżnictwa systemu.

To dziesiątki zeznań zebranych przez niemieckie media. te wskazują system drapieżnictwa seksualnego Według doniesień organizacja skupiona wokół Tilla Lindemanna początek. Wiele młodych kobiet twierdzi, że doświadczyło tego samego, co młoda Irlandka, która przed nimi zeznawała. Pod koniec maja Shelby Lynn już potwierdziła Świergot To było narkotyków i być może wykorzystywania seksualnego podczas prywatnej imprezy. Grupa była wtedy na koncercie w Wilnie na Litwie.

Rekrutacja młodych kobiet na portalach społecznościowych

Niemieckie media przeprowadziły śledztwo i podały, że młode kobiety były najpierw rekrutowane na portalach społecznościowych Według dokładnych standardów piosenkarza. Następnie zostali zabrani do szatni grupy. Wtedy im to zaoferowaliśmy alkohol, ale też narkotyki (kokaina). To wszystko w jakimś celuZaspokajanie pragnień seksualnych Tilla Lindemanna.

– powiedział Daniel Drepper, niemiecki dziennikarz śledczy początek Fakty z horroru: „Wszyscy nasi świadkowie zawsze opowiadają o tym samym procesie. Jeden ze świadków opowiedział, że najwyraźniej zaproponowano jej stosunek seksualny z Lindemannem podczas koncertu. W zamian za zejście za kulisyprzed kontynuacją: „60-letni międzynarodowy gwiazdor, milioner, wciąż rozmawia z młodymi dziewczynami w wieku od 21 do 22 lat, które go uwielbiają”.On pamięta. Francuska gazeta poinformowała, że ​​w chwili obecnej nie wpłynęły żadne skargi. Grupa jest wykluczona w poniedziałek na Twitterze „Każda możliwość wystąpienia tego, co twierdzi (Shelby Lane) w naszym środowisku”. Dlatego ten przypadek powinien być ściśle monitorowany.