Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thomas Pesquet ujawnia swój pierwszy film z kosmosu

opublikowany

Aktualizacja

Długość wideo: 2 minuty.

Francja 3
Artykuł autorstwa

F. Mathieux, L. De La Mornais, T. Donzel, E. Jarlot Francja 3

Telewizory francuskie

Francuski astronauta Thomas Pesquet teraz chowa głowę w gwiazdy. Ale nie dotrze do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) do rana w sobotę 24 kwietnia. Tam przeprowadzał bezprecedensowe eksperymenty ze swoimi trzema kolegami z drużyny przez okres sześciu miesięcy.

O 11:49 ET, w piątek 23 kwietnia, rakieta SpaceX przedarła się przez ciemność. To trzej mężczyźni i kobieta w kapsule Smoka, którzy Francuski astronauta Thomas Pesquet. Został zepchnięty 400 kilometrów nad ziemię pod oczami swojego towarzysza. „Po prostu mówimy, że jest pięknie, wszystko idzie dobrze (…) Niewiele jest w naszych umysłach ”.Powiedziała France Télévisions.

Wierny sobie, Thomas Pesquet, krótko po tym, jak wystartował, szybko nakręcił swój pierwszy film ze swojej przygody, którym podzielił się z całym światem. (Od 1’02 na wideo nad artykułem). Z góry dał swój widok Ziemi, ze swojego okna. „Oto, co możesz zobaczyć. Przejechaliśmy przez Madagaskar, ale jest bardzo pochmurnoBez wątpienia Thomas Pesquet sprawi, że znów będziemy marzyć, tak jak podczas pierwszego zadania, publikując swoje niesamowite zdjęcia na swoich portalach społecznościowych.

READ  „Kran” dopaminy w mózgu w leczeniu choroby Parkinsona