Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thomas Pesquet publikuje wspaniałe zdjęcie Francji widziane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej 14 lipca

Thomas Pesquet wciąż jest na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Aby uczcić 14 lipca na swój sposób, opublikował nowe zdjęcie Francji widzianej z kosmosu, ku uciesze swoich subskrybentów.

W tym narodowym dniu Tomasz Bisket Pomyśl dokładnie o naszej ukochanej Francji z kosmosu. Osoba, która regularnie przesyła zdjęcia Ziemi widziane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), opublikowane w środę, 14 lipca Obraz Francji, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy na swoim koncie na Twitterze. “fotografować Cała Francja kontynentalna z Międzynarodowej Stacji KosmicznejTo wymaga trochę perspektywy. To przejście na południe ma tę zaletę, że przedstawia wam nasz kraj w znajomy sposób”., on napisał. Znaczenie, dzięki któremu każdy rozpoznaje mapę Francji. Korzystam też z okazji, by tego życzyć Szczęśliwego lipca 14Dla wszystkich Francuzów. Astronauta również opublikował plik widok z kosmosu de l’Île-de-France, dla upamiętnienia procesji 14 lipca, osobiście uczestniczył trzy lata wcześniej. Nie tak dawno publikował też zdjęcia francuskich miast, takich jak Paryż, Lyon, a nawet Grenoble.

Thomas Pesquet na delegacji na sześć miesięcy

Od 23 kwietnia świat trwa dalej Misja Alpha na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Zadanie, które powinno trwać ponad sześć miesięcy i które już mu to umożliwiło Trzy razy poleciał w kosmos Aby zainstalować nowy panel słoneczny. Kiedy ma mało wolnego czasu, Uwielbia komunikować się z ziemią, czy to za pośrednictwem jego sieci społecznościowych, czy poprzez połączenie wideo z innymi osobistościami, takimi jak Laurent Ballesta. Podobnie jak Thomas Bisquet, ten ostatni pracuje na stacji, ale nie jest przestrzenny: to łazienka. Naukowiec wraz z trzema innymi nurkami został odizolowany w podwodnej stacji znajdującej się w wielkich głębinach morza, niedaleko Cap Corse.

Kiedy Thomas Pesquet rozmawiał z Kylianem Mbappe

Kilka tygodni temu, kiedy miały się odbyć Euro 2020 i.. Blues był w pełni przygotowany, Thomas Bisquet – który osiadł Duży ekran na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Aby obejrzeć mecze piłki nożnej – porozmawiaj też Kylian Mbappe. Najbardziej podziwianym i podziwianym nie był astronauta, ale napastnik Paris Saint-Germain!

READ  Odkrycie niezwykle szerokiej gamy galaktyk stawia pod znakiem zapytania nasze rozumienie wszechświata

Artykuł powstał we współpracy z 6Medias