Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thomas Pesquet nigdy nie wyobrażał sobie, że będzie musiał publikować tę serię tweetów

Thomas Pesquet nigdy nie wyobrażał sobie, że będzie musiał publikować tę serię tweetów

Valeria Mengele / AFP Francuski inżynier kosmiczny, pilot i astronauta ESA Thomas Pesquet przemawia podczas konferencji prasowej z belgijskim ministrem stanu ds. kosmicznych podczas wydarzenia w Planetarium w Brukseli, Belgia, 27 czerwca 2022 r. (Zdjęcie: Valeria Mongeli/AFP)

Valeria Mengele / AFP

Thomas Bisquet, tutaj podczas konferencji prasowej w brukselskim Planetarium w Belgii, 27 czerwca 2022 r.

ESPACE – Les prochains vols habités de la Mission Artemis vers la Lune aiguisent les esprits complotistes sur les réseaux sociaux, remettant en lumieère la théorie selon laquelle la mission the moon.

spotkanie z Tomasz Pesquet W biuletynie informacyjnym France 2 w niedzielę, 28 sierpnia – w przeddzień startu Brak kapsułki Orion bez pilota Ostatecznie został przełożony w ostatniej chwiliNiedawno użyto go w montażu wideo, aby uwierzyć, że astronauta przyznał, że człowiek nigdy nie postawił stopy na Księżycu.

„Kiedy patrzę na księżyc w nocy, wciąż przyprawia mnie o gęsią skórkę, ponieważ to nie to samo, co powiedzenie: „Czy to po ludzku możliwe, żebyśmy tam pojechali?” „. Księżyc, musisz zobaczyć, że jest współczynnik 1000. Jest 1000 razy dalej niż stacja kosmiczna. Istnieje inny wymiar podróży kosmicznych. „deklaruje w wywiadzie Thomas Pesquet, po czym kontynuuje ten fragment, który zostanie dobrowolnie powtórzony i spowolniony przez redaktora wzywającego do „Słuchaj do końca” : „Naprawdę posuwamy się bardzo daleko, bardzo daleko, bardzo daleko, ponieważ żaden człowiek nie odszedł od ziemi”.

Poniżej oryginalny fragment z JT, nieedytowany:

Technicznie rzecz biorąc, Thomas Pesquet ma rację: według NASA załogowa kapsuła Orion będzie podążać drogą eliptyczną, która przejedzie 65 000 kilometrów za Księżycem, znacznie dalej niż misje Apollo. To przeniosło się tylko na maksymalną odległość 300 km od Księżyca, zapamiętać Tf1info.fr.

Wściekły na ten montaż wideo, chcąc skłonić go do powiedzenia tego, czego nigdy nie powiedział, co było często udostępniane i widywane w sieciach społecznościowych, Thomas Pesquet ustanowił rekord w środę, 31 sierpnia, poprzez serię tweetów.

READ  Sprawdź pełne informacje o aktualizacji 9.2.5! -World of Warcraft

„Ale dlaczego mielibyśmy znowu marnować cenny czas na to: Oczywiście tak, człowiek poleciał na Księżyc podczas misji Apollo. I wrócimy”Mówi astronauta w preambule, zanim rozwinie swój punkt widzenia w dwunastu dodatkowych literach (Do przeczytania poniżej).

„I tak, moje uczucia nie są ważne, ale to boli, po tym wszystkim, co zrobiłem przez 10 lat, moja misja, tysiące godzin dodatkowej pracy, aby podzielić się i wyjaśnić naukę i technologię. MUSISZ ZROBIĆ TEN Tweet dzisiaj”szczególnie żałuje.

Zobacz także na Le Half Post : Misja Artemis: Opóźniony start, ale ambitne cele