Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Voice: ukraiński kandydat sprawia, że ​​cała publiczność płacze

Nadawany w każdy wtorek w RTBF 10. sezon belgijskiej wersji programu The Voice w tym tygodniu wywołał u widzów moment intensywnych emocji, z przejmującym występem Diany, kandydatki ukraińskiego pochodzenia, która sprawiła, że ​​wszyscy płakali. świat z jego poruszającym przedstawieniem na cześć ojczyzny w stanie wojny.

„Diana zaśpiewa dla niej i dla wszystkich, których kocha” – wyjaśniła prowadząca Maureen Louise, zanim kandydatka zdała. „Wobec wszystkiego, co dzieje się w moim kraju, chcę nieść dźwięk” – stwierdził student Namur, który zdecydował się przetłumaczyć utwór „Pokój, miłość i nadzieja” zatytułowany „Tebe Nema Syogodni” Ivana Dorna.

Młoda kobieta, której rodzice byli na planie, ale nadal ma rodzinę na Ukrainie, śpiewała w swoim ojczystym języku na przemian z fragmentami po francusku, m.in.: „Nie ma horyzontu, jeśli cię tam nie ma”.

Wyjątkowy moment, niestety, rozeszła się wiadomość i trenerzy wylewali łzy. Ci ostatni, w tym Black M, Christophe Willem i wyjątkowo tego wieczoru Quentin Moisimann, nie mogli nie dołączyć do kandydata na scenie.

Dzięki swojemu występowi Diana mogła wrócić do zespołu piosenkarza Taif Barrow. „Udało nam się trafić do twojego serca. Jego trener przywitał się. Podczas poprzedniego testu, testu nokautowego, uczeń przetłumaczył „Żałuję, że za tobą nie tęsknię” przez Angie Stone. cztery wpisy. Do dowolnego Jak daleko zajdziesz w konkursie? Zacznij odpowiadać w najbliższy wtorek na kanale TV RTBF Który nadaje The Voice w Belgii.

READ  Jak Embracer stał się największą europejską grupą gier