Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Test zestawu sieciowego Netgear Orbi RBK352: wysokowydajny zasięg WiFi 6

Aby zainstalować, Netgear dosłownie zabiera Cię ręcznie, aby ułatwić proces. Najprostszym sposobem jest zainstalowanie aplikacji Orbi na smartfonie po uruchomieniu. Pozwolenia przyznane, ta ostatnia poprowadzi Cię przez około dwadzieścia bardzo łatwych kroków. Wszystko jest dobrze opisane, od podłączenia routera z żółtą wtyczką po synchronizację z satelitą i aktualizację skrzynek.

Po skonfigurowaniu otrzymasz jeden identyfikator SSID (nazwę Twojej sieci Wi-Fi), zarówno dla pasma 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Połączone urządzenia automatycznie wybiorą najbardziej odpowiedni zakres dla swojego stanu (zasięg i prędkość). W przypadku podłączonych obiektów, które wymagają pasma 2,4 GHz, wiedz, że nasze światła Wi-Fi były w stanie połączyć się z nimi bez obaw.

Aplikacja pozwala zarządzać i konfigurować Twoją instalację. Aby nie zrazić opinii publicznej, firma Netgear znacznie zmniejszyła liczbę parametrów i tak naprawdę nie będziemy jej winić. Będziesz mógł uzyskać dostęp do statystyk sieci, prędkości za pośrednictwem zintegrowanego Speedtest, a nawet mapy sieci. Oczywiście można było zebrać te przedmioty razem na tej samej liście. Następnie można aktywować i skonfigurować sieć Wi-Fi dla gości lub Netgear Armor, pakiet zabezpieczeń, który informuje, kto łączy się z siecią lub czy jest coś nie tak z instalacją. Pierwsze 30 dni jest bezpłatne, następnie za usługę płaci się 69,99 euro rocznie.

Jeśli chcesz cieszyć się większą ilością ustawień, powinieneś skorzystać z interfejsu sieciowego systemu, wpisując jego adres IP w przeglądarce lub wejść na stronę orbilogin.com. Następnie interfejs przenosi nas do lat 2000 i pozwala np. dodać VPN lub ustawić grupę w trybie punktu dostępowego. Internet Bez dalszego wspominania o konsekwencjach. Ale wszystkie ustawienia są szczególnie podstawowe, Wi-Fi ogranicza się do aktywacji standardu AX lub trybu szyfrowania. Na przykład nie można aktywować ani dezaktywować pasm Wi-Fi.

READ  Wersja próbna jest dostępna do pobrania, oto jak ją zainstalować

Wszystko jest po prostu formalne. jak w powtórzeniu EAX15 Od tego samego producenta żałujemy pewnych błędów w tłumaczeniu, które czasami okazują się źródłem zamieszania i wymagają przejścia na angielski, aby zrozumieć konkretne ustawienie.