Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Test stymulatora łechtaczki Biird Namii: wdzięk, miękkość i nieśmiałość

Ultragładki i luksusowy lakier Namii sprawdza się podczas aplikacji. Stymulatory łechtaczki wzbudzają pewność siebie i sprawiają, że natychmiast chcesz sięgnąć po więcej.

A Namii dostosowuje się. Gdy położy usta na swojej łechtaczce, zabawkę erotyczną można odwrócić do góry nogami. Nadal zalecamy umieszczenie zakrzywionej, prążkowanej, wibrującej części przy wejściu do pochwy – konfiguracja, która zapobiega penetracji, co jest prawie niemożliwe we wszystkich przypadkach z tą zabawką erotyczną. Rzeczywiście, pulchna bodźcowa głowa Namii nie pozostawia miejsca dla gościa.

Usta zabawki erotycznej mają otwór o średnicy 1,2 cm; Jest nieco szerszy niż ten z Lelo Enigma, który zapewnia otwór o średnicy 1,1 cm. I podobnie jak w przypadku tego ostatniego, w Biird Namii musisz celować prosto, zwłaszcza że mięsiste krzywizny zabawki erotycznej zajmują miejsce. Dlatego konieczne jest kilkakrotne rozpoczęcie od nowa, zanim uda się poprawnie zainstalować, i to nawet podczas czynu. Doznania odczuwane jako cierpienie. Szkoda.

Z drugiej strony, co za przyjemność używać go bez użycia rąk. I tak, kiedy głowa utknie między udami, broda ani drgnie. Wtedy możemy swobodnie się poruszać, lepiej zadbać o partnera lub o siebie.

Mieliśmy wątpliwości co do kontroli bodźców, które były szczególnie małe i niezbyt wyraźne. Po zabraniu się do pracy jest to łatwiejsze niż się wydaje. Sterowanie po stronie apertury aktywuje pochłanianie, podczas gdy urządzenie po stronie karbowanej aktywuje wibracje. Bardzo ważna jest również możliwość aktywacji jednej lub kilku funkcji.

Tak więc Biird faktycznie zapewnia podwójną stymulację: jedną poprzez odsysanie łechtaczki, drugą poprzez wibracje. Dzięki trzem prędkościom, dwóm trybom wibracji i pięciu intensywnościom ssania daleko nam do tego, co lubią konkurenci Klasyczny kobieciarz 2 lub nawet Satfire Pro 2. i poczuj.

Być może zbyt nieśmiała, brakuje jej kilku poziomów intensywności ssania, aby przyciągnąć większą liczbę. Doznania są przyjemne, ale czasem trudne do zauważenia; W związku z tym jest to jedna z najdelikatniejszych zabawek erotycznych, jakie udało nam się przetestować. Jednak, aby urozmaicić grę wstępną z partnerem lub osobom z wrażliwą łechtaczką, to w zupełności wystarczy. W przypadku innych twoja siła wzrośnie bardzo szybko, aż do osiągnięcia limitu.

READ  Tajemniczy agent zamawia system przetrwania w kosmosie