Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Teraz musi powiedzieć tak”: Léa Seydoux leci na ratunek Danielowi Craigowi po kłopotliwym pytaniu

Laurent Dellahous Nie żył, kiedy przesłuchiwał Léę Seydoux i Daniela Craiga przy okazji najnowszego wydania Jamesa Bonda (i czekał niecierpliwie z powodu opóźnień), Umrzeć może poczekać. W tym wywiadzie został on wcześniej nagrany i wyemitowany w niedzielę 3 października 2021 r. 20:30 w niedzielę (Francja 2), przed radiem duchkonferansjer wywołał śmiech aktorów i zadał nieprawdopodobne pytanie. Ale też trochę zakłopotania…

„Daniel Craig, czy to ty chciałeś, żeby Léa Seydoux wróciła do tego nowego dzieła? Czy to twoja inicjatywa, że ​​wciąż jest po twojej stronie w tym nowym odcinku?”pyta Laurent Dillahous. Kamera następnie przybliża niezręczną minę Léi Seydoux. “Nie”Odpowiada śmiejąc się, gdy leci na ratunek towarzyszowi. “Teraz musi powiedzieć tak. Powiedz tak“, Zapytałem Danielle Craig, która też się śmieje, zanim odpowiedziałem, że cała ekipa filmowa była zachwycona współpracą z aktorką tej klasy.

Lauren Dillahous mogła potraktować tę sekwencję jako ostrzeżenie. wręcz przeciwnie. Następnie zadaje pytanie o Brexit i napięte stosunki między Wielką Brytanią a Francją od czasu kryzysu okrętów podwodnych, a zatem nie ma nic wspólnego z filmem! “Mój Boże. Czy to ode mnie zależy, czy odpowiem na to pytanie? Słuchaj, nie mam wiele do powiedzenia o polityce. Znajdujemy się w złożonym okresie na całym świecie. A nasze stosunki z Francją szybko powrócą do normy, potrzebujemy was, przyjaciele.Odpowiada Daniel Craig. Czy James Bond wreszcie będzie miał cechy ambasadora dyplomatycznego? Jego odpowiedź przynajmniej wywoła uśmiech gospodarza.

READ  Czy Netflix już zaplanował datę premiery? Troy Watcher