Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

HARMAN uzyskuje aprobatę 3PL dla certyfikatów Android Auto Projection (AAP) i tym samym zwiększa możliwości wyświetlania dla podłączonych pojazdów w Europie

Nowa certyfikacja pomoże uprościć produkcję, testowanie i wprowadzanie na rynek Androida w jednostkach głównych i pokładowych systemach informacyjno-rozrywkowych

ودódód, Bolonia, 4 października 2021 r.– (drut roboczy) – HARMAN International, spółka zależna należąca w całości do Samsung Electronics Co., Ltd. Specjalizująca się w połączonych technologiach dla rynków motoryzacyjnych, konsumenckich i biznesowych, ogłosiła dzisiaj, że zakład Harmann w Łodzi (Polska) został zatwierdzony jako niezależne laboratorium testowe (3badania i rozwój Party Lab lub 3PL) dla certyfikatów Android Auto Projection (AAP). Ta aprobata umożliwi firmie Harman certyfikację jednostek centralnych opracowanych przez klientów producentów samochodów oraz uproszczenie rozwoju i wdrażania produktów.

Certyfikacja 3PL łódzkiego zakładu w Polsce zwiększa zdolność HARMAN do obsługi klientów w całej Europie, poprawiając elastyczność i skracając czas wprowadzania na rynek dla producentów samochodów i dostawców pierwszorzędnych zlokalizowanych w Europie. Zapewnia również zgodność z przepisami, zapewniając, że testowanie jest tak wszechstronne, jak to możliwe, aby uprościć dostępność produktu. Ponadto wiedza specjalistyczna HARMAN w zakresie doświadczeń konsumenckich i testowania pojazdów pomoże zapewnić pełną kompatybilność produktów z innymi rozwiązaniami w ekosystemie motoryzacyjnym.

„Konsumenci wymagają bogatszych doświadczeń i stale połączonych pojazdów, zmuszając producentów do innowacji” – powiedział Kaushik Banerjee, wiceprezes i dyrektor generalny Automotive Engineering Services w firmie Harman. Partnerstwa i sojusze są niezbędne, jeśli chodzi o wprowadzanie nowych, ekscytujących treści do samochodów oraz zapewnienie wszystkim bezpiecznych i bezproblemowych wrażeń. Ten nowy certyfikat jest kolejnym świadectwem naszej silnej współpracy z Google, która pozwala nam dostarczać klientom oczekiwaną przez nich funkcjonalność”.

W obliczu rosnącego zapotrzebowania konsumentów na bogatsze rozwiązania wbudowane, producenci spieszą się z integracją funkcji Android Auto z ich przednimi jednostkami i systemami informacyjno-rozrywkowymi w pojazdach. Android Auto pozwala konsumentom wyświetlać ekran swojego smartfona w systemie informacyjno-rozrywkowym samochodu, ułatwiając i bezpieczniejszą interakcję z treściami na telefonie podczas jazdy. Aby móc zapewnić tę funkcjonalność przez USB lub Wi-Fi, jednostki centralne i systemy informacyjno-rozrywkowe oferowane przez producentów i dostawców poziomu 1 muszą posiadać certyfikat Google wydany przez laboratorium testowe 3PL, takie jak HARMAN. Dobrze zdefiniowana i zorientowana na użytkownika biblioteka testowa HARMAN pomaga zidentyfikować krytyczne problemy z funkcjonalnością, jednocześnie poprawiając komfort użytkowania.

READ  Częściowo podarte dzieło Bansky'ego, La Fille au Ballon, znów jest wystawione na aukcję

HARMAN nadal pomaga graczom w ekosystemie motoryzacyjnym zapewnić bezproblemowe połączenie ich systemów z innymi urządzeniami cyfrowymi i dostarczanie funkcjonalności, dla których zostały zaprojektowane i których oczekują klienci. Oprócz partnerstwa z Google w zakresie certyfikacji AAP, doświadczenie firmy HARMAN w pomaganiu producentom samochodów we wdrażaniu programów dla pojazdów połączonych na całym świecie obejmuje:

  • Główne laboratorium 3PL firmy Google, z dedykowanym laboratorium testowym do testów programistycznych i testów wstępnych/certyfikacyjnych dla Android Auto Projection

  • Dedykowane laboratorium do testowania współdziałania trybów wyświetlania Bluetooth, Wi-Fi, USB, Auto (Android Auto, Apple CarPlay, BAIDU CarLife) oraz aplikacji OEM

  • Certyfikacja Android Auto obejmuje testy laboratoryjne i pojazdów

  • Skonfiguruj laboratorium niestandardowe do uwierzytelniania AAP na dowolnej jednostce centralnej

  • Pełny dostęp do wymagań i procesu certyfikacji Android Auto Labs

Jako wiodący partner 3PL dla Google, HARMAN certyfikował już ponad 150 różnych procesorów dla Android Auto Projection w swoich laboratoriach certyfikacyjnych w Indiach i Detroit.

od Harmana

HARMAN International (harman.com), spółka zależna należąca w całości do Samsung Electronics Co, LTD. , projektuje i wytwarza połączone produkty i rozwiązania dla producentów samochodów, konsumentów i firm na całym świecie, w tym systemy rozrywkowe, systemy informacyjne, produkty audio i wideo, rozwiązania do automatyzacji biznesu i usługi obsługujące Internet rzeczy. Wiodące marki Harman — AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® i Revel® — są dobrze znane wśród audiofilów, muzyków i organizatorów imprez na całym świecie. Ponad 50 milionów pojazdów jest obecnie wyposażonych w system audio i rozrywki podłączony do HARMAN. Integrując się z miliardami urządzeń mobilnych i połączonych systemów, nasze rozwiązania programowe są zintegrowane i bezpieczne na wszystkich platformach, od biura i domu po samochód i w podróży. Harman zatrudnia około 30 000 osób w Ameryce, Europie i Azji.

W żadnym wypadku tekst komunikatu prasowego powstałego w wyniku tłumaczenia nie może być uważany za oficjalny. Jedyną oryginalną kopią komunikatu prasowego jest oryginalna wersja językowa. Tłumaczenie należy zawsze porównywać z tekstem źródłowym, co będzie stanowiło precedens.

READ  Globalny rynek przenośnych wież oświetleniowych, strategie biznesowe według kluczowych graczy, wielkość i udział | Atlas Copco AB, Chicago Compressed Air, Larson Electronics LLC

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211004005755/fr/

Łączność

Harman:
Świt Jerry
Globalny Menedżer ds. Komunikacji – Autos
Ś[email protected]