Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten pulchny kot stał się gwiazdą Map Google

Ten pulchny kot stał się gwiazdą Map Google

Sława kota Gacka przekroczyła granice dzięki Google Maps. Instagrama

Uroczy futrzany kot stał się atrakcją turystyczną, którą trzeba zobaczyć w polskim mieście Szczecin.

22.02.2023, 09:2422.02.2023 o godzinie 12:46

Joanna Olivay

Więcej „rozrywki”

To nie jest kot. A przynajmniej nie kot jak inne. Jeśli wierzyć Internetowi, jest to pomnik miasta Szczecinie Co stało się niezbędne dla każdego odwiedzającego to miasto położone w północno-zachodniej Polsce.

konkretny Jacka Maskotką jego okolicy od lat jest czarno-biały kot z wydatnym brzuchem. jego dom? Drewniany dom i niewielka działka, położony pośrodku ruchliwej ulicy. Ale, Jak wspomniano komJego sława eksplodowała, odkąd ma własną referencję w Mapach Google.

Kot szybko otrzymał godne pozazdroszczenia 5 gwiazdek, a internauci pozostawili tysiące entuzjastycznych komentarzy. Jacek stał się fenomenem narodowym, otrzymując więcej „miłości” niż atrakcje kulturalne miasta, które trzeba zobaczyć, m.in. Zamek Księstwa Szczecińskiego (który dostaje tylko 4 i pół gwiazdki, szkoda!).

Oto kocia gwiazda sieci

Fani Jaska nie wahają się już przyjechać z zagranicy, aby cieszyć się swoją maskotką, zanim zostawią humorystyczną notatkę o swoich przeżyciach.

„Bardzo się cieszę, że tu przyjechałam i poznałam to piękne stworzenie. Opowiedział mi tak wiele wspaniałych historii, a nawet pozwolił mi pomasować swój uroczy brzuszek”.

Internauta pozostawił 5 gwiazdek za pośrednictwem Google Maps kom

„Przyjechałem z Oslo do Jacka. Zgodnie z ustaleniami mnie nie pominął, co sprawiło, że przeżycie było naprawdę niesamowite. Polecam!”

Użytkownik Map Googlekom

Futrzana kula ma także prawo do własnego konta na Instagramie, com.kotgacekeeveryday. Może mieć więcej obserwujących niż Ty, ponieważ jego przygody śledzi ponad 8 000 obserwujących.

zdjęcie

Na swojej ulicy polski kot otrzymuje codzienną porcję przytulasów, ale także przekąsek. Do tego stopnia, że ​​obecnie odwiedzający proszeni są o niekarmienie go w nieodpowiednim czasie. Fani mogą być spokojni, ponieważ zawsze mogą zostawić mu ciasteczka, które zostaną mu wręczone w spersonalizowany sposób. „Przestań go karmić trzydzieści razy dziennie, bo inaczej nie będzie mógł szybko wstać” – martwi się jeden z użytkowników YouTube.

READ  Will Smith rezygnuje z Akademii po spoliczkowaniu

Jeśli historia wywoła uśmiech, nadal pozostaje tajemnica wymagająca wyjaśnienia. Próbowaliśmy znaleźć „Kut Jasika” na Google Maps, ale bezskutecznie. Czy jej wzmianka zostałaby pominięta, aby zapobiec nadmiernemu zdenerwowaniu kota? Jeśli usłyszysz od niego, daj nam znać w komentarzach.

Gacek otrzymuje nawet własne materiały promocyjne. Prawdziwa gwiazda.

zdjęcie

Koty są prawdziwymi królami świata, a dowodem jest 👇

Czy chcemy zobaczyć inne zwierzęta?

Oto kilka uroczych krów, które osłodzą Ci dzień:

1/18

Krowy są myte szamponem, czesane i czesane

Źródło: smutne i bezużyteczne

Opublikuj to na FacebookuUczestniczyć w

Nie wszystkie zwierzęta trzeba przytulać. Przewodnik:

Możesz być zainteresowanym także tym: