Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten otyły kot stał się jedną z największych atrakcji turystycznych w Polsce

Ten otyły kot stał się jedną z największych atrakcji turystycznych w Polsce

Koty z nadwagą, które żyją na ulicach Szczecina w północno-zachodniej Polsce, na krótko stały się jedną z największych atrakcji turystycznych w kraju, zdobywając nawet doskonałą ocenę pięciu gwiazdek w Mapach Google.

Czarno-biały kot o imieniu Gacek stał się gwiazdą ok. 400-tysięcznego Szczecina. Kot, który widział wybuch swojej gwiazdy po doniesieniu lokalnych mediów „wSzczecinie”, został mu poświęcony kilka lat temu.

Jednak popularność kota trafiła na pierwsze strony gazet w kilku mediach w ostatnich dniach, kiedy internauci zauważyli jego doskonałą ocenę jako atrakcji turystycznej, z ponad 2500 pozytywnymi komentarzami w Mapach Google.

Jedynym minusem jest to, że kot dostał tylko jedną gwiazdkę w 2022 roku za „kradzież hot doga”.

Z niewyjaśnionych przyczyn usunięto akta poświęcone Gackowi.

W czasie swego krótkiego panowania na szczycie turystycznych map Polski, Gacek zdominował inne atrakcje rodzinnego miasta, m.in. Zamek Książąt Szczecińskich zbudowany w 1346 r., Wtajemniczony.

Zwierzę żyło przez dziesięć lat w drewnianej skrzyni na Kaszubusce. Ci ostatni często dostają przekąski od przechodniów.

Ponieważ skrzynka znajdowała się w pobliżu sklepu, obsługa postanowiła pełnić rolę opiekuna kota i wywiesić tabliczkę z prośbą o pozostawienie jadalnych darów w zamkniętych pojemnikach.

READ  Charlotte Gainsburg i Dylan Penn, To ładne otwarcie Deauville: pokaz slajdów